Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki a hülye? Oltások, oltáselle...

Tetv kérdése:

Ki a hülye? Oltások, oltásellenesség...

Figyelt kérdés
Egyik rokonom és. A házastársa felvette a korona vírus elleni védőoltást, máj D pár napra rá fertőzöttek lettek mind a ketten. Miért van ez, hogy van ez?

2021. márc. 31. 15:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
16%

En azt hallottam A vakcina csak megelőzni segít de attól még elkaphatod

A pzifert több országban betiltották szóval félek tőle :/

2021. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
A Pfizert sehol nem tiltották be
2021. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Meg lehet fertőződni az oltás után, de olyat még nem láttam, hogy olyan ember lélegeztetőgépre került volna, viszont olyat rengeteget (fiatalokat is), akiknek egy oltása sincs
2021. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Pár nappal kesőbbvmég nincs védettség! Előtte is elkaphattad...
2021. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
1: összevissza hülyedlségetvne terjessz! Az astraval vsnnak gondok, de azt se tiltották be!
2021. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Az oltás, mint a világon kb minden más oltás is arra való, hogy csökkentse a fertőzés esélyét és a betegség enyhébb lefolyású legyen, nem pedig kizárja a megbetegedés esélyét.
2021. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve influenza elleni oltást kaptam, és influenzás lettem közvetlenül utána. Olyat is ismerek még gyerekkoromból, aki bárányhimlő elleni oltás után lett bárányhimlős. Előfordul az ilyesmi az oltásoknál. Hogy a feltett kérdésre is válaszoljak, a hülye az, aki nem tájékozódik, hanem pusztán hallomások alapján feltételez dolgokat.
2021. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 alletta ***** válasza:
100%
a vakcina kb. 10 nap után kezd hatni a szervezetre, kb. akkor kezdi kifejteni védekező hatását.
2021. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Ebben tévedsz, Dánia volt az első,ahol felfüggesztették, azóta már több országban is
2021. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ezeket a kérdéseket egy ember írogatja ki, folyamatosan azt a szót használja, hogy "felvette". Értem én, hogy oltásellenes vagy, de miért akarsz másokat meggyőzni?
2021. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!