Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esetleg más nem tapasztalt...

Esetleg más nem tapasztalt olyat a covid után, hogy terhelés alatt szúr a mellkasa?

Figyelt kérdés
Minden egyes fekvőtámasznál olyan mintha kést forgatnának benne. Mondjuk lehet hogy a covid és az asztma nem a legjobb barátok...

#asztma #koronavírus #COVID #Mellkasi szúró fájdalom #Koronavírus után szúró mellkasi fájdalom
2021. ápr. 1. 00:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
10%
Azta es egybol covidra fogsz
2021. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
71%
Mondják újabban, hogy aki meggyógyul a covidbol és valami visszamaradást érez (vagy vissza térne a sporthoz) előtte nézesse meg magát kardiológussal meg tüdőgondozóba is menjen el.
2021. ápr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
0%

#2 ja, meg csináltasson koporsót.


(*visszatérne)

2021. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 whiteno ***** válasza:
0%
Covid után mármimt pozitiv lettél egy PCR test által?Ami nagyban hamis eredményeket ad?Maszkot viselsz állandóan jobb kérdés,főleg ha ezek a fekete szálak benne van minden maszkba,pár napja hírekbe láttam.....Akármi is az nem hiszem egészséges belélegezni.
2021. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
94%
4# takarodj mar
2021. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 whiteno ***** válasza:
0%
Többet nem tudsz mondani?Ezzel megy senki semmire...Valamit esetleg nem akarsz még hozzáfűzni?Nem értem valaki miért válaszol íly módon,csak mutatja milyen aki válaszol.
2021. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
76%

Kérdésre: a covid után lehetnek szívproblémák, például kialakulhat szívizomgyulladás. Érdemes kardiológushoz elmenni. Vagy ha rendszeresen edzettél, akkor a covid után hagyj ki kb. 3 hónapot. Nyilván ez nem jó annak, aki rendszeres edzéshez volt szokva, de a túlerőltetésnek nagyon csúnya vége lehet.


Kezdetben a covid főként légzőrendszeri betegségként volt ismert, mert a legtöbb embert úgy ölte meg, hogy nagyon súlyos tüdőgyulladást okozott. Aztán kiderült, hogy az emésztőrendszert is képes nagyon durván megtámadni, a keringési rendszert (szív). Az újabb kutatásokból úgy tűnik, hogy az idegrendszerre (agy) is rámehet, a gyerekeknél jöhet a covid után Kawasaki-szindróma, stb. Mára már komplex betegségként tartják számon, ami több szervedet is megtámadhatja. Ez a vírus egy nagyon sunyi kis dög, tucatféleképp tud nagyon komoly problémákat okozni.


#4: Ez szamárság. Akinél a PCR pozitív, az covidos. Ez nem jelenti azt, hogy súlyosan meg fog betegedni, de a kórokozó ott van benne (az is lehet, hogy teljesen tünetmentes lesz). Gődény valahogy elhintette, hogy ő "bármikor képes pozitív PCR-t produkálni", de ezt persze soha nem bizonyította. Ami a maszkot illeti: rengeteg maszkos konteó van. Valahogy a laborvizsgálatok eddig még egyet se igazoltak vissza, gondolom, azt se fogják, amit éppen a napokban hallottál a hírekben.

2021. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 whiteno ***** válasza:
27%
PCR test feltalálója mondja,ha valaki ügyesen használja,bárkiben bármi kimutatható.Erről videó is van.Média mikor bizonyitotta neked,hogy nem képes bármikor pozitiv eredményre?Jó lehet nem mondják,de milyen alapon bízol benne?Honnan tudjuk eddig nem volt bennünk valami sars vírus?Ha ez alapján megyünk nem szabad senkinek hinni csak akkor ha te látod bakker..Covidot persze elhiszed mégse láttad izolálva.Feltalálója esetleg hülyeségeket beszél?Média nem arról híres,hogy igazat mond ha te ezt még nem tudtad nincs miről beszélni.Zárjfejünek lehet beszélni de nincs értelme.Kenteó meg egy gúnynév azokra akik gondolkodnak,amikor egy kicsit gondolkodni kellene,előhuzzák a kenteót és már is hülyeség jön ki a személynek a száján legalábbis így manipulálják az embereket.Maszkról meg én tapasztalom nehéz benne lélegezni ennél több bizonyiték nem is kell nekem,hogy nem egészséges.A szálak csak ráadás lenne,nem tudom igaz-e de láttam már több videót is ahol mikroszkóp alatt láthatóak ezek,nem kell ehez labor.Ja + a maszkon ezek a kisméretű vírusok simán átmennek akkor meg minek horadni?Munkahelyeket kivizsgálták,hogy egészséges hordani 8-12órán át?Francokat,csak húzza mindenki fel mert törvény,nem is a vírus miatt.Amit te írsz csak válasz,miért nem kérdezel? Nem érdekel az igazság talán?Csak újramondani a hazugsákot amit te nem annak látsz,lekenteózi az embereket?Zártfejűekből tudom kinézni,hogy nem kérdeznek mert szépen elvannak azzal az információval amit kapnak a médiából.(jó nem mindenkiépp onnan xdd)Tedd fel a kérdést,nem lehet tévedsz? Nem azt mondom tévedsz csak tedd fel magadnak.Kezdjünk már el gondolkozni magunk is nem csak használtatni az agyunkat kormány,hírek,"szakemberek" által.Nekünk is szabad,nem csak nekik.
2021. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 whiteno ***** válasza:
Nyított emberekkel lehet beszélni,ha valakivel nem lehet ott már előjön a zártfejűség 1ik tűnete.Ha érdekel a vidi eltudom küldeni,de angolul van.
2021. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
45%

1x megpróbálom, bár érzem, hogy veszett ügy...


"PCR test feltalálója mondja,ha valaki ügyesen használja,bárkiben bármi kimutatható"


Nem, nem mondja, csak a "tisztánlátó orvosok" kiforgatják a szavait. [link]


"Média mikor bizonyitotta neked,hogy nem képes bármikor pozitiv eredményre?"


A PCR teszteket orvosok végzik, nem a média. Az orvosok szerint 95%-os pontosságú. Én megbízom a tudományban és az orvostársadalomban.


"Honnan tudjuk eddig nem volt bennünk valami sars vírus?"


Irreleváns a kérdés, nem is tudom, hogy jön ide. Ez egy más vírus, nem a régi SARS.


"Covidot persze elhiszed mégse láttad izolálva"


Ezen logika mentén tehát semmilyen betegség nem létezik, igaz? :D legalábbis kötve hiszem, hogy bármilyen kórokozót láttál már szabad szemmel izolálva. Egyébként beírod a google-ba, hogy "covid-19 isolated" és ott lesznek róla a tudományos cikkek.


"Média nem arról híres,hogy igazat mond ha te ezt még nem tudtad nincs miről beszélni"


Mutatsz nekem egy cikket, ahol hazudik a mainstream média a vírusról? Konkrét bizonyítékokat felmutatva, hogy hazudik. A hited nem érdekel.


"Maszkról meg én tapasztalom nehéz benne lélegezni ennél több bizonyiték nem is kell nekem,hogy nem egészséges"


Egy csomó videó van arról, hogy orvosok akár 6 maszkot is felvesznek, közben folyamatosan mérik a véroxigén szintjüket, ami semennyit nem csökken.


"A szálak csak ráadás lenne,nem tudom igaz-e de láttam már több videót is ahol mikroszkóp alatt láthatóak ezek"


[link]


"a maszkon ezek a kisméretű vírusok simán átmennek akkor meg minek horadni?"


A vírusok nem maguktól repdesnek ide-oda, hanem valamilyen közvetítő anyagon (nyál, a nedves lehelleted). Ezeket a részekcskéket pedig felfogja.

2021. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!