Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyes emberek miért nem...

Egyes emberek miért nem veszik komolyan, még mindig a koronavírust? Akik elkapták már a sima covidot vagy beoltatták magukat, miért gondolják, hogy védettek lettek mindegyik verziója ellen és már ők sose fogják elkapni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem gondolom, hogy nem fogom elkapni, de nehogy már egy vírus határozza meg az életemet.
2021. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

És akik beoltatták magukat, mégis mit kellene még tenniük?

Atombunker?

2021. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy el fogod, csak az nem mindegy, hogy mikor. Már most is sokkal többet tudnak erről a vírusról, mint 1 éve. Csak azt látom, hogy sokan nem vesznek maszkot, vagy ha igen kb 1 évig hordott retkeset. Ami többet árt mint használ, kézmosás is luxus sok embernél, kézfertőtlenítésről ne is beszéljünk. Ráadásul mindenki megy mindenfele, rokonlátogatás, házibulik maszk nélkül stb. Így még nagyon sokáig el fog húzódni ez az egész. És én ezt nem szeretném.
2021. ápr. 1. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekem meg pont az a célom, hogy elhúzódjon, mert anyagilag megéri. El lehet ítélni, le lehet pontozni. Ez van.
2021. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Off

Ez a kézmosás dolog már 2020 előtt megdöbbentett. Dolgoztam plázában, és a női mosdókban is tapasztaltam, hogy nem mosnak kezet, max. vízzel lelögybölik elég sokan. Aztán sminket igazítanak. Barátom szülei hetekig nem vettek szappant, hanem vízzel fel lett töltve a szappanosflakon és azzal mostak kezet. De amúgy nem mostak nagyon kezet ők sem, és egyikük vendéglátásban dolgozik. Nem egyszer láttam, hogy anyós kivitte a moslékot a disznóknak, majd sima vízzel leöblíti a kezét a mosogatóba és utána csinálja a salátát. Anyós folyamatosan betegeskedett már 2020 előtt is. Közben mindig mondva van, hogy milyen tisztaság van a lakásban meg rend.

A kapcsolók, fogantyúk meg ragadnak a kosztól. Vagy a millió évig használt mosogatószivacs, amivel aztán a pultot, asztalt is letörlik. És ezt nem egy háztartásban láttam. Szerintem az emberek jó része most tanult meg valamennyire kezet mosni, de még most sem teljesen érdekli őket.

2021. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!