Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Enyhe tunetekkel igazolt...

Enyhe tunetekkel igazolt beteg vagyok! A covid nalatok is hullamzoan jott elo?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy egyik nap tok jol voltatok a kovetkezo nap kevesbe es igy tovabb.. En eddig enyhe tunetekkel vagyok itthon, ma viszont delutantol eleg furcsan erzem magam, neha beszur a szivemnel de 1 perc után nem erzem, a levegot rendesen veszem, de olyan mintha a tudomnel lenne egy furcsa erzes, enyhe rezges vagy nem tudom hogy irjam le.. A vernyomasom az elobb 106/72 70es pulzussal volt. Szedulni nem szedulok, mar a fejem sem faj, csak kohogok, de azt sem allandoan es nem szaraz a kohogesem, mert neha felkohogok... A kohoges miatt lehet ez a furcsa erzesem?

Covid utan kardiologushoz vagy mellkas rontgenre menjek esetleg? Gyogyulas utan mennyi idovel ajanlott menni?

Koszonom a segitseget!

Egy 20 eves lany


2021. ápr. 1. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rámjött és 8 napig folyamatosan 39,6 láz. Még most ia nagyon gyenge vagyok tőle..
2021. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak lazas voltal? Mellkasod nem fajt, hogy tudtad ravenni magad az evesre?
2021. ápr. 1. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon durva fejfájás, fülfájás. Étvágytalanság is volt, vagyis az is még mindig tart. 1 hét alatt 5 kiló ment le.

Kekszet próbáltam enni.

Neked fáj a mellkasod? Akkor már mentőt kell hivni..

2021. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem faj a mellkasom, csak van egy furcsa erzesem, ahogy leirtam.

A mellkasom alapjaraton szokott fajni, egyszer csak emiatt teszteltek tavaly. Akkor beszelgettem a mentossel, aki vegezte a tesztet es azt mondta, hogy sok embernek faj a mellkasa es nem csak covid miatt hanem alapjaraton is elofordul neha.

2021. ápr. 1. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 napig voltam lázas, 3 5 hétig voltam beteg.


Alig tudtam enni. 1 hétig csak banánt meg pirítóst ettem magában, néha,ha jobb kedvem volt, vajasan. És csak lidl_ös baracklevet tudtam inni napokig.

1 hét alatt fogytam 4 kg-t.

2021. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*3.5 hétig
2021. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a covid tünetei h egyszer jobban vagy egyszer rosszabbul.van a facen egy csoport sos covid.ott tapasztalatokat osztanak meg.
2021. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szia nekem csütörtök este kezdődött, a mellkasomban szurkáló érzéssel. Előtte lévő napokon a torkom kapart. Péntek reggelre iszonyú fejfájásra és 38,5 lázra ébredtem, azóta hőemelkedéseim vannak csak, a fejfájás mára múlt el. Most viszont a hátam fáj bal oldalon. Elég rapszodikus, hol teljesen jól vagyok hol elalszom órákra.
2021. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!