Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Máj hemangiómám van, ez...

Máj hemangiómám van, ez befolyásolhatja az oltást?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, más betegségem nincs, nem vagyok terhes sem, viszont van ez a hemangióma, ami nem tudom hogy befolyásoló tényező lehet-e? Olvastam hogy bizonyos betegségeknél és elváltozásoknál nem mindegy ki melyik oltást kaphatja meg.

2021. ápr. 1. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az van. Ez nem betegség, csak hogy tudd, és elég gyakori. Kb vedd úgy, hogy olyan, mint egy anyajegy, elváltozás, de nem kóros.
2021. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért bem teljesen veszélytelen. Évente kell mr vizsgálatra járnom, hogy nem növekszik-e. Illetve figyelmeztettek, hogy ha majd babát várok akkor erre még jobban figyelni kell majd. Be is vérezhet akár.
2021. ápr. 1. 21:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Belső szerven lévő nem teljesen ugyanaz, mint a bőrön.
2021. ápr. 1. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem paráztattak túl? Nekem azt mondták több helyen is, semmi gond vele. Vagy ez valami extra méretű?

Nálam is a májban van, ott elég gyakori. Csak véletlen derült ki. Sok embernek van, csak nem is tud róla. Oké, babát azt nem várhatok, mert férfi vagyok. :D

Amúgy ez még mindig nem betegség, ha csak ránézni kell, nem kezelni, és nem is szenvedsz tőle (kivéve pszichésen). Szóval semmi gond oltásnál.

2021. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 és fél centis. Igazából nem tudom, hogy mennyire gyakori, erről nem tettek említést, csak hogy vigyázzak vele.
2021. ápr. 1. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van a májamon tök vèletlen vettèk èszre és èn is agyalok hogy bàrmelyik oltàst megkaphatom e mert èn sem tudom betegsègnek szàmìt e. Amùgy nekem is azt momdta a radiològus hogy nem is kell ezzel foglalkozni.
2021. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* az orosz vakcinànàl van feltüntetve hogy nem lehet màjbetegsèg esetèn, èn azert ràkèrdezek ha ezt ajànlanàk fel.
2021. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!