Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen koronavírus szövődményei...

Ilyen koronavírus szövődményeim vannak,mit csináljak?

Figyelt kérdés
Januárban kaptam el a vírust ami nálam szinte tünetnentes volt(csak ízeket és szagokat nem éreztem)pár hét után gyogyulás utann észrevettem hogy ha erosebben nevetek akkor utanna szamárköhögés szerűen köhögök.azota eltelt egy kis idő és most azt veszem észre hogy mindennek ugyan olyan leirhatatlan rossz ize van és egyfolytában szédülök és nagyon nehezen gondolkozok.es erre rájott még az is hogy mindig légszomjam van és alvászavarom (ja és még vérnyomás problémáim is vannak).nektek volt/van hasonló tüneteitek és tudtok tanácsot adni?
2021. ápr. 2. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Postcovid tünetek. Háziorvos, vizsgálatok.
2021. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezert rohadt egy betegseg a covid. Alattomos es hosszutavu. Nagyon sajnalom. Viszont ez honapokig eltarthat.
2021. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak utólag problémáim a covid miatt. Próbáld az idegeskedést és az erőlködést kicsit csökkenteni, legalábbis nekem ez segített. Sajnos az idegeskedés fokozhatja a covid hatását, én ezt vettem észre.
2021. ápr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jobbulást!
2021. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manócska1 ***** válasza:
Jobbulást!
2021. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!