Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem teszteltet az orvos?

Miért nem teszteltet az orvos?

Figyelt kérdés
Hasmenésem volt és nagyon enyhe hőemelkedésem. De annyit mondott az orvos ha rosszabbul leszek vagy magas lázam lesz csak akkor fog teszteltetni. Jobban vagy, igazából már másnapra jobban lettem. De így menjek vissza dolgozni? Remélem nem lesz baj belőle a munkahelyen. Mert a főnök is kérdezte hogy teszteltek e.
2021. ápr. 3. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Mert ezek a tünetek még nem elég ahhoz. Ha légszomjad lett volna,akkor tesztelt volna.
2021. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

De minek tesztelne? Vagy te miért akartad volna hogy teszteljenek? Nem értem


Nem személyeskedés, de olyan böszme emberek vannak, hogy az valami csúcs, szatyorban éltek vagy én nem tudom... Annyira marha egyszerű az egésznek a tematikája...


Beteg vagy (TELJESEN MINDEGY hogy mi bajod van), ha hasmenés, ha hidegrázás, ha láz, TÖKMINDEGY, maradj otthon. Pihend ki, idd a Neo Citrant vagy amit akarsz, lábadozzál, aztán ha X nap után jobban érzed magad visszamehetsz dolgozni. Ha meg rosszabbodik az állapotod, új tünetek jelennek meg (nehézlégzés, tüdőfájdalom) akkor felhívod az orvost, az valószínű küld egy mentőt és majd akkor tesztelni fognak. Nem értem mi olyan nehéz ebben... Nem agysebészet.


Úgy csinál most mindenki, mintha a teszt lenne az ember keresztje, aztán ha negatív vagy élhetsz tovább, ha pedig nem akkor halál jön. Érdekes módon 2 évvel ezelőtt ha ember lázas volt meg hányt meg fájt mindene, nem háborgott azon hogy őt nem tesztelték influenzára. Beteg volt, otthon maradt, amikor jobban lett visszament dolgozni, ha meg nem lett jobban akkor visszament az orvoshoz.


A munkahelyen pedig ugyanúgy megfordulhat tünetmentes Covidos is, szóval ha jobban vagy nyugodtan visszamehetsz dolgozni. Még mindig létezik a COVIDON kívül vagy 1000 féle betegség, sima náthától kezdve az influenzáig a tüdőgyulladással egyetemben mint önálló betegségek.

2021. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám a főnöknek, hogy sajnos az orvos nem látta indokoltnak a tesztelést, neked meg sajnos annyi pénzed nincs rá, de ha befizet a cég, elmész mindenképp. Alternatívaként innen rendelhetsz kb. 3000-ért otthoni antigén tesztet: [link] Ha még nagyon fertőző vagy, azt kimutatja ez is. Jó ötlet lenne, ha egy-két hétig hordanál sebészmaszkot a munkahelyen, akkor is, ha nem kötelező.


De amúgy ha kedden mész vissza (gondolom neked is az a következő munkanap), egy ilyen enyhe fertőzés után, még ha covid is volt, szinte kizárt, hogy fertőzz. Enyhe esetben csak az elején, pár napig fertőz általában, aki elkapja.

2021. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Csak hasmenés és hőemelkedés gyomorrontás is lehet, vagy hasmenéses más vírus, tipikusabb tünetek kellenek a covid teszthez.
2021. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!