Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Korhazi oltoponton mennyit...

Korhazi oltoponton mennyit vartatok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Én engem múlthét kedden oltottak és kb 30 percet
2021. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az elsők voltunk, így semennyit, pontosan hívtak be minket. A testvérem is csak 5 percet várt. Nálunk nem volt késés, csúszás is csak ez a minimális pár perc.
2021. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Keresztanyám magára az oltásra kb. 5 percet várt, utána kellett ott lennie még 20 percet “megfigyelésen”.

De elmondása szerint szinte teljesen zökkenőmentesen haladt minden.

2021. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy ment minden, mint a karikacsapás. Alig pár perccel az időpontunk után hívtak be, szervezettség volt.
2021. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szinte percre pontosan szólítottak.
2021. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Rókus kórházban voltam, kb. 2 percet vártam, azt is kültéren.
2021. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es volt elotte valami vizsgalat vagy papir kitoltes?
2021. ápr. 5. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. A papírt otthon kitöltöttem. Ott helyben kellett még egy kiegészítő papírt tölteni (oltóanyag szerintit). Ez kültéren volt. Benn az adatok gépbe írása eltartott több percig, az nem tudom, mitől ilyen lassú. De nem volt tömegnyomor ott sem.


Az oltás előtt egy orvos megnézte a papírjaimat, kérdezett még hármat (pl. beikszeltem az egyik sort ahol több opció volt, és szóban kérdezte, hogy melyik, és azt aláhúzta utólag, meg odaírta, milyen gyógyszert szedek rá). Az egyik sort nem tudtam, azt ott az orvostól kérdeztem meg. Ez se volt több 5 percnél. Utána a szuri kb. 2 másodperc, majd kinn is le lehetett ülni (20 percre). Aztán hazasétáltam.

2021. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom
2021. ápr. 6. 00:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 30 percet vártam. És utánam meg rengetegen voltak akik ugyanarra az időpontra mentek mint én.
2021. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!