Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki elkapta a covidot valszeg...

Aki elkapta a covidot valszeg a Brit mutanst mennyi idő után tesztelte le magát negativra?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Három hét volt nekem
2021. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Február 19-21 között kaptam el, 24-én kezdődtek a tünetek, március 2-án teszteltek pozitívat (antigén gyorsteszt), 13-án negatív gyorsteszt+PCR, majd 23-án megint pozitív lett a PCR. Holnap megyek újra PCR-ra, ha negatív, akkor másnap gyorsteszt, és újabb PCR, nagyon remélem, hogy most már negatív lesz.
2021. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen a válaszokat. Én valszeg március 27.-én kaptam el és 31.-én kezdődtek a tünetek. Kb most vagyok a 7-8. napnál .. semmi tunetem nincs már.. ilyenkor fel lehet picit lélegezni, vagy tartogat meg valami meglepetés tünetet? Ti könnyen atveszeltetek? 16.-an tervezek újra elmenni tesztet csináltatni, remelem addigra már negatív lesz
2021. ápr. 6. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, enyhe tünetekkel átment rajtam pár nap alatt. Annyi, hogy utóhatás brutális fáradékonyság, néha szapora pulzus.
2021. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
majd megírod milyen lett a pcr teszt eredményed?
2021. ápr. 7. 07:54
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Még mindig pozitív. :( :( :(
2021. ápr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnalom:((
2021. ápr. 8. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!