Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kérdezném azoktól, akik az...

Kérdezném azoktól, akik az Egyesült Királyságban oltatták magukat koronavírus ellen. Lehetett választani az oltóponton melyik vakcinát kéri az ember?

Figyelt kérdés
Szeretném oltatni magam, de nem Astrazenecával.

2021. ápr. 6. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Meghalt 7 ember a 22 millio beoltotbol es nem kerik a vakcinat.


Agyam eldobom.

2021. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetett választani emlékeim szerint. Bár én nem ástam bele magamat nagyon, én egyből elfogadtam az Astrát.
2021. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, egy ismerősöm nem akarta, azt mondták neki, hogy várhat és lesz majd Pfizer de nem tudják mikor pontosan, végül inkább beadatta az AstraZenecát - de azért nem az volt, hogy azt mondták neki, hogy vagy AZ vagy soha semmi. De ha 30 alatt vagy, akkor ma mondták hogy nem azt fogod itt kapni.
2021. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak az oltóponton derül ki kivéve, ha már időpont foglaláskor mondják.


Én mentem időpontra, s are mondták, Astra Zeneca, is it ok for you? Én meg gondolom mondhattam volna azt is, hogy nem, de akkor ki tudja mikorra kapok. Párom pedig eleve úgy foglalt időpontot, hogy Pfizer oltásra, így ő eleve azt kapta.

2021. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!