Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy a koronavírust...

Lehetséges hogy a koronavírustól van?

Figyelt kérdés
Szóval 1-2 hónapja elkezdtem undorodni a vajtól és a tejföltől mert valami nagyon fura ízt érzek rajtuk, és azóta próbálom kerülni ezeket. Fogalmam nem volt mitől lehet hiszen eddig szerettem mindkettőt. Nemrég eszembe jutott hogy akkor kezdődött amikor 2 hónappal ezelőtt rakott karfiolt ettem tejföllel és valami fura ízt éreztem, eszembe jutott hogy készítettem egy fotót a kajáról és megnéztem a dátumot febr. 10-e volt, rájöttem hogy én akkor voltam megfázva 1 hétig. Arra gondoltam hogy talán akkor elkaphattam a koronavírust csak nem tudtam róla mert nem úgy jött kirajtam, és ezért érzek fura ízt a tejfölön és a vajon. Ez lehetséges?

2021. ápr. 6. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Lehetséges. Én is pont ettől ijedtem meg valamelyik nap, hogy bármihez fogtam hozzá, mindent otthagytam 2 falat után, hogy ez nem jó. De aztán nekem elmúlt másnapra ez a furcsaság, és nem voltam beteg. (Tavaly novemberben átestem a covidon.)
2021. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülyeség, csak fura hogy pont akkor kezdek el más ízt érezni a kaján amikor beteg vagyok.
2021. ápr. 6. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt sok mindenkitől hallottam már, hogy amikor megfázik, be van dugulva az orra, tehát nem érez úgy illatokat sem, akkor megváltozik az ízérzékelése. Én ezt mindig hülyeségnek tartottam, legalábbis nem vettem észre. De annyian mondják, hogy elhiszem, hogy sokaknál tényleg befolyásolja a szaglás elvesztése az ízek érzékelését. Szóval ennyiből még nem biztos, hogy covid, okozhatja tényleg egy megfázás is.
2021. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!