Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok fiatal miért oltja be...

Sok fiatal miért oltja be magát? Mert utazni akarnak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarok covidos lenni, meg másokat is minél kevésbé szeretnék lefertőzni.
2021. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én azt hittem legtöbb azért mert utazni akarnak Amerikában.
2021. ápr. 7. 11:39
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Attól, hogy beoltatod magad, még lehetsz covidos, elkaphatod. Maximum kevésbé terjeszted és enyhébb tünetekkel megy át rajtad.

Viszont az oltással járó privilégiumok sokat jelenteken. Ennyi idő után az ember szívesen kimozdulna szórakozni, vagy elutazna messzebbre, s ezeket sajnos csak a vakcina beadásával lehetséges.

Bár én autoimmun beteg vagyok, ígyis úgyis felvettem volna, de nálam az utazás és a szabadságérzés sokat jelent.

2021. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet legtöbben utazni akarnak és azért.
2021. ápr. 7. 11:41
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
egyrészt azért, amiért #1. másrészt igen, utazni akarok, lassan másfél éve nem láttam anyámékat
2021. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
A szabadság csak egy illúzió.
2021. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy olvasom most már alapbetegség nélküli fiatalok is többen meghaltak a vírustól, huszon, harminc, negyven és ötvenesek is, van aki már ezért is.
2021. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem akarnak súlyos szövődményt. Én tegnap jöttem ki a kórházból, és megannyi fiatalabb ember is feküdt benn. Például 29 évesen oxigénmaszkkal a fején, vagy egy másik nő, aki mondta, hogy rendszeresen sportol, ennek ellenére fél nap alatt lerombolta tüdeje felét a vírus, magyarul tüdőgyulladást kapott.
2021. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is negyvenes, sportos, eddig egészséges ismerősöm van kórházban 1 hete, még mindig fullad.
2021. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert végre romkocsmában vagy fesztiválon akarnak lerészegedni.
2021. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!