Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszautasítottad az orvos...

Visszautasítottad az orvos által kínált koronavírus elleni oltást? Melyiket, miért?

Figyelt kérdés
Mi lett a következménye: hátrébb kerültetek és majd szól az orvos, ha van másik? Melyiket fogadnátok el?

2021. ápr. 7. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjemet hívták szputnyik-ra de nem kérte. Pfizert kért. Eltelt több mint egy hét, és még nem keresték.
2021. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

"Eltelt több mint egy hét, és még nem keresték."


Nem is fogják. Pfizer az időseknek és multimorbid krónikus betegeknek van.

2021. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És akkor ő örökre ott marad az oltási listán vagy hogy gondolod? Meg én is, ugyanis azóta engem is hívtak már oroszra, de én sem kértem, várok a pfizerre. És még rajtunk kívül körülbelül 1 millió ember van így. Akkor minket sosem fognak beoltani szerinted? :D
2021. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
De, valamikor nyáron talán. Páran közületek addig meghalnak, páran maradandó károsodást szenvednek.
2021. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

4: jaj ne mondd már. Van ismerősöm aki hasonlóan járt el, nem kérte a Szputnyikot, majd rá 3 napra hívták, hogy van Pfizer


Ráadásul pont a hónapban fog érkezni egy jó nagy adag Pfizer

2021. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen a nagy adag pfizert a frissen regisztrált idősek szépen meg is kapják. Nektek meg vagy jut vagy nem.
2021. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az idősek már rég be vannak oltva. Nem mellesleg nekik is adnak mindenféle vakcinát már, a 74 éves apám pl. Sinopharmot kapott.
2021. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nos nincsenek rég beoltva. Erősen praxisfüggő. Továbbá ha adott praxisban regisztrál 10 hetven feletti nyugdíjas újonnan akkor azzal szépen el is ment az a pár pfizer.
2021. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégegyszer közlöm: az időseknek is adnak mindenféle vakcinát, nem csak Pfizert.
2021. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na meg a jelenlegi tempóban az eddigi összes regisztrált be lesz oltva április végére, szóval abszolút nem kell a kérdezőnek sokat várni. (igen, belekalkulálva az újonnan regisztrálókat is, az oltási sebesség jóval meghaladja a regisztrálók számának változását)
2021. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!