Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus fertőzés után...

Koronavírus fertőzés után fáradság ?

Figyelt kérdés

Aki át esett a covidon és ilyen tünetei vannak, az miben nyilvánul meg nála (fáradság).


Pl. Már délután 4 re hulla fáradt és lefeküdne, vagy egész nap nyúzottnak érzi magát ... stb..?



2021. ápr. 11. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
+ teszt után egy hónappal voltam először a munkahelyen bent újra személyesen, fél óra után majdnem elájultam. Fulladás nélkül egy km-t jó két hónap után tudtam legyalogolni. Most már lassan fél éve voltam beteg, nagyjából rendben vagyok, de még mindig nem 100%.
2021. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban fáradtabb vagyok mint előtte, de vannak olyan napok, amikor olyan szinten álmos vagyok, hogy muszáj lefeküdnöm napközben mert egyszerűen nem tudok semmi értelmeset csinálni, szédülök, és úgy érzem, hogy mindjárt elalszok. Aztán lefekszek, de aludni persze nem tudok...Én 4 hónapja voltam covidos, azóta javult a helyzet, de még nem múlt el.
2021. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ehj, jobbulást :/ és köszi a válaszokat..


Én is úgy érzem sokkal fáradtabb meg gyengébb vagyok ... pl van, hogy csak rám jön ilyen erős fáradság mintha egy napja fent lennék .. kedden megyek laborba a biztonság kedvéért.

2021. ápr. 11. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég sok ismerősöm is erről számolt be, akár hónapokig tarthat. Aztán volt akinek egyik hétről a másikra vége lett.

A másik, hogy sokan nem éreznek ízeket. Az egyik közeli barátom 3 hónapja volt beteg és még most sem igazi az ízlése, de már szerencsére javul.

2021. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha minél hamarabb meggyógyulna mindenki :/..


Ez az állapot nálam rosszabb mint mikor fertőzött voltam.. néha úgy érzem mintha nem is ebben a világban lennék...:(

2021. ápr. 12. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked is jobbulást, kérdező! Remélem, hogy nemsokára jobban leszel! Te mikor voltál covidos?


Egyébként nekem az az egyik legnehezebb ebben, hogy sokan nem hiszik el hogy létezik post-covid szindróma, és nem csak beképzelem ezeket a tüneteket meg lusta vagyok...Pedig amúgy állítólag az emberek 30%-ánál marad valami tünet utána még hetekig/hónapokig. :(

(2-es vagyok)

2021. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :). Hát március 17 én lett pozitív a tesztem... de előtte már voltak ilyen enyhe tüneteim.


Hát ja, nekem se hiszik el mindig , hogy van valami bajom.. azt hiszik be beszélem.. de majd hátha a laborba kiderül valami :D .

2021. ápr. 12. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Labor mit mutatott kérdező?

Nálam is enyhe volt a lefolyás (márc. végén estem bele), de azóta szarabb. Kis kerti munka után is meg kell állnom, nem bírom, szörnyű. Én két hét múlva megyek laborra.

2021. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából a labor eredményem jó.


Ezek voltak az eltérések:


Eozinofil 1% 2-8% -

Limfocita 41% 20-40% +

CRP 5,38 0,10-5,00 +

Kreatinin 116 62-115 +


Ezek nagyon minimális eltérések. Illetve most volt egy olyan érzés a szívemnél mintha megállt volna... eléggé beparáztam le is izzadt a tenyerem rendesen :/.

2021. ápr. 16. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!