Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lehet,hogy már több...

Miért lehet,hogy már több mint fél éve máshogy érzem az ízeket és a szagokat?

Figyelt kérdés
A húsnak teljesen más íze van, de például a csokiknak és az édességeknek nem. Koronás gyorsteszt szerint nem voltam. Egy hónapja megfáztam,akkor konkrétan nem birtam semmit enni, olyan kellemetlen íze volt mindennek.

2021. ápr. 12. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapjan pedig egy akar tunetmentesen kihordott covid utohatasanak nez ki. Rakbetegsegnel maskepp nez ki a furcsa iz erzekelese. Ha ilyen hirtelen, de drasztikusan tortent, szinte biztos, hogy poszt-covid, es sokaig elhuzodhat.
2021. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég drasztikus volt,egyik napról a másikra
2021. ápr. 23. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma hallgattam egy riportot BBC-n egy angol rynologussal. Ez az agyban, nem az orrban van, hogy valami miatt nem jon vissza az erzekeles. Marmint a covid es hasonlo virusok miatt. Azt mondta, vizsgalatok igazoltak, hogy akinek spontan nem jott vissza, az napi ketszeri szaglas-treninggel szoktathatja az erzekeleset. Parfumokkel pl.

Sajnos ez tobb honap tobbeknel, remelem, visszajon mielobb.

2021. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!