Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Átmentem a covidon?

Átmentem a covidon?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenfele jártam de nem sok emberrel találkoztam. Az egyik estére már alig kaptam levegőt, amikor lefürödtem felöltözni nem volt erőm, fújtam az orrom, enyhén köhögtem is. Lázat nem mértem mert arra se volt erőm de éreztem hogy lázas lehetek. Másnap délutánig ugyanezek voltak ( kemény volt) viszont estére már csak az orrfújás maradt. Másnap ( ma) megmár semmi bajom sincsen. 36 óra alatt lezajlott

2021. ápr. 14. 08:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ahányszor csak megbetegedtem mindig legalább 4-5 napig tartott vagy tovább és enyhébb volt egy picit
2021. ápr. 14. 08:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt teszt nélkül lehetetlen megmondani.

50%

2021. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha lenne teszt nem kérdezném meg, hátha valami jellemző dolog van benne ami megoldja pl lehet hogy csak a hőingás miatt volt? Vagy covid?
2021. ápr. 14. 08:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni.Nekem is volt hasonló 2 napig tartott.Hőemelkedésem volt és fájt a torkom de Neo Citran reggel és este és persze vitaminok.
2021. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérlek Isten mond hogy a covid volt 🙏🙏🙏
2021. ápr. 14. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Két hét múlva vegyél egy IgG gyorstesztet, és akkor kiderül. Mondjuk lehet negatív úgy, hogy valójában az volt, de akkor úgyse lettél védett.
2021. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha egy fél év múlva tesztelnek akkor is kimutathatja hogy kovidos voltam?
2021. ápr. 14. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Enyhe esetben lehet, hogy csak kevés antitest képződik és gyorsan eltűnnek. (Ettől még más mechanizmusokon keresztül megmaradhat az immunitás, csak azt már nem olyan egyszerű kimutatni.) De ha pozitív a teszt, akkor biztosan voltál koronás. A negatív lehet ilyen értelemben téves eredmény.
2021. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak Chuck Norris tudja, te nem átmentél a covidon, hanem ő ment át rajtad.
2021. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!