Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki most koronavírusos,...

Aki most koronavírusos, milyen a betegsége lefolyása?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Enyhe tünetek de lassan múlnak. Ilyen megfázással anno suliba is mentem. 32/N vagyok.
2021. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyenek a tüneteid?
2021. ápr. 15. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem megfázás volt, hasmenéssel. Ilyen tünetekkel én se szoktam betegállományba menni.
2021. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, megfázásos tüneteim vannak, pár napig iszonyatosan be volt dugulva az orrom, köhögök nagyon picit, de az szinte említésre sem méltó. Nem vagyok éhes egyáltalán, de gyomorpanaszaim nincsenek, egyszerűen nem kívánom az ételt és nem érzek éhséget. Enyhe torokfájással kezdődött, ami néha- néha most is van, de egy szem Strepsils elmulasztja. Tudok méély levegőt venni és nem vagyok rosszul.
2021. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hol kaphattad el? Teszt volt? Szagokat érzel?
2021. ápr. 15. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, nem volt ráírva, ki küldte. Csak boltba járok, home officeban vagyok. Illetve most karanténban. Volt teszt, háziorvos rendelte meg. Szagokat az orrdugulás miatt nem éreztem tegnap sem, ma már igen. Ízeket is érzek, csak nincs étvágyam.
2021. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Öt napja vannak tüneteim, légcsőfájdalommal kezdődött. MÁsodik nap volt a legrosszabb, akkot volt hőemelkedésem, szerencsére nem ment 38 fölé. Azóta sokkal jobban vagyok, orrom be van dugulva, szagokat érzem, de gyengén. Egyébként meg 7 hónapos terhes vagyok, úgyhogy bízom benne, hogy nem lesz rosszabb. Férjemnek hasonló tüneteti vannak. Két éves kislányom picit náthás.
2021. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!