Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Korona vírus tünet?

Korona vírus tünet?

Figyelt kérdés
Korona vírus tünete, ha rossz szagokat, illetve ízeket érzek, vagy valami más betegség lehet? Már elég régóta tart és szeretnék utána járni, de semmi érdemlegeset nem találtam még. Ebben a vírusos időszakban pedig nem akartam ezzel is terhelni az orvosokat.

2021. ápr. 15. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az “elég régóta” mit jelent? Ha hónapok óta, akkor legfeljebb utótünet lehet, miután észrevétlenül átestél rajta. Én ennyiből nem gondolnék covidra, de ha nagyon zavar, egy telefont megér a háziorvos felé.
2021. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

December vége óta tart, novemberben elvesztettem a szaglás érzékelésem, ott egy - gyorstesztem volt, de mivel gyorsteszt ezért az nem biztos, hogy valóban negatív volt :/

A szaglásom egyébként 1-2 hét után visszatért, azonban mint említettem rossz íz és szag érzés maradt hátra, vagy támadt fel decemberben.

2021. ápr. 15. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg átestél a covidon.
2021. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!