Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HPV es herpesz?

HPV es herpesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23 éves lany vagyok, HPV fertőzésre kaptam Isoprinosine tablettát, amit minden hónapban, 2 hétig kell szednem, 3x2-t.

Visszatéro ajakherpeszem van, illetve nemi herpesz egyszer jktt ki rajtam, es az valami borzalmas volt...

1 hete szedem a tablettát, mégis most ugy erzem, hogy elo fog jönni a nemi herpesz...

Ősszel ugy indult, hogy azt vettem észre, mintha egy vágás lenne a huvelybemenetemen... 2 nap múlva jottek a kibirhatatlanul fajdalmas holyagok.

Van meg egy levél aciklovirom itthon, az oszibol maradt meg. Szerintetek szedjem néhány napig?


Azt olvastam, az Isoprinosine herpeszre is jo, tehát nem ertem, mi a gond, vagy lehet, h mas bajom van, es amiatt van seb a huvelybemeneten? Gond lenne, ha 2 hasonló hatoanyagu gyogyszert szednek?


Illetve nem ertem, hogy miért nincs leírva az Isoprinosine tájékoztatóban, hogy hány óránként lehet szedni...

Ejszakai muszakjaim is vannak, illetve ha nappalos vagyok, koran kell feküdnom, nem jon ki, h reggel délben este vegyem be a gyógyszert...


Valaki tudna nekem segíteni ebben a témában? Nagyon koszonom



2021. ápr. 15. 21:46
 1/1 A kérdező kommentje:
+ ma még csak 2x vettem be az Isoprinosine-t, mert későn keltem a munka okozta fáradtság miatt, a második adagot 8 körül. Mivel hnap megyek dolgozni szinten, mar aludnom kéne es nem 5-6 órákat várni, h bevehessem a 3. Adagot is, de félek kihagyni is, szval nem tudom, mitevo legyek :(
2021. ápr. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!