Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Poszt kovidosok véleményét...

Poszt kovidosok véleményét 'élményét' kérem(?)

Figyelt kérdés
Nektek hogyan alakult a poszt kovid, mikor múlt el? Meddig tartott... Meséljetek nekem kérlek

2021. ápr. 16. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem enyhe tünetekkel ment át a betegség,még örültem is hogy jééé csak ennyi?


Aha, 2 hét múlva iszonyatos fáradtság, szapora pulzus,gyengeség.


Kb 2 hónapig tartott.


Azóta nagyon érzékeny vagyok a frontokra.

2021. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Jobbulást!
2021. ápr. 16. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

En 30evesen, 0 alapbetegseggel es rizikoval 9napig voltam korhazban elotte 9napot szenvedtem otthon.


Tulzott immunvalasz miatt alakult ki a tudomben infiltratum, igy immunszupresszanst kell szednem, ami elnyomja az immunrendszert.



A korhazbol negativ covidoskent hazajove borzaszto altalanos gyengesegem volt, 100metert nem tudtam setalni ugy hogy ne erezzem hogy faradt vagyok. Ez naprol napra javult, 1 het utan kb el is mult.



Maradvanytuneteim jelenleg 2.het utan: rosszabb az alvas, nem tudok vegigaludni egy ejszakat, sokszor felébredek.

Illetve a szaporabb pulzus. Sokszor merek indokolatlanul 100korul, amikor nem is vegzek fizikai munkat.

2021. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia 3-as!


#1-es vagyok!


Ugyanígy voltam én is!

Egy egyszerű porszívózástól 2 napig feküdtem,húú nagyon rosszul lettem,egekben a pulzusom.

Vagy a konyhába ha kimentem inni,105 lett.


Én voltam utána kardiológiai kivizsgáláson,az negatív lett, de sokára múltak el ezek a maradványok.


A kardiológus az aktív rosszullétes időszakomban telefonon azt javasolta,hogy kapcsoljak kímélő üzemmódba,szinte semmit se csináljak.(igaza volt,úgy jobban is éreztem magam)


Mondjuk ez nehéz volt,mert egy örökmozgó kétévest azért le kellett vinni levegőzni minden nap.Ki is döglöttem,mire visszamásztam a második emeletre.



A másik,ami lemaradt,hogy ideges lettem sokszor,robbantam,és én sem tudtam aludni,csak 4-5 órát.

2021. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az idegrendszerem sokkal gyengébb, nagyon sokszor vannak kiborulásaim, dührohamaim.
2021. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Halàl röviden. Ha nem halsz bele a virusba, majd a poszt covid elintéz. Jól összerakták ezt a vírust a laborban!
2021. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 2hetig voltam covidos es nagyon szarul voltam ,fel kellni se tudtam .ahogy elmúlt rá 4hétre pánikrohamok jöttek .most szedhetek nyugtatót hogy túl éljem a napokat.
2022. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Alacsony a pulzusom...
2022. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szivdobogáserzes légszomj fulzugás látás zavar memoriam totál kuka ahogy a koncentrációs képességeim is, elég sok vizsgálaton voltam amik nem jártak eredménnyel, bár az is igaz hogy akkor meg nem gyanakodtam a covidra
2022. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!