Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikroham vagy szívroham?

Pánikroham vagy szívroham?

Figyelt kérdés
Tegnap hirtelen kialakuló nyomás érzést éreztem a gyomorszájamnál, aztán egyre feljebb is. Szapora szíverés,nehézlégzés, karzsibbadás, kísérte. Kihívtuk a mentőt, azt mondta a mentős hogy valószínűleg pánikrohamot kaptam, mert mire kiért már el is múlt az egész. Utána amikor elment mégegyszer előjött az érzés,mert féltem hogy mivan ha mégsem az. Ezek a pánikrohamra utaló jelek?

2021. ápr. 17. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Ismeros, en is ateltem ilyet nem egyszer, nem ketszer.

2021. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez pánikroham.
2021. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pánikroham. Az elsőnél én is azt hittem, hogy szívroham.
2021. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Igen, panikroham.

Volt valami valtozas mostanaban az eletedben vagy az elmult napokban? Keves alvas, stressz otthon vagy a munkahelyen, keves eves vagy esetleg sok kave?

Ne foglalkozz amugy vele, minel tobbet agyal rajta az ember, annal jobban belekerul ebbe a spiralba, elofordul az ilyen barkivel, sot, nagyon sok emberrel, de nem ismetlodik meg, ha nem parazik ra.

2021. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos megnézte a szívedet EKG-val (hordozhatóval), és látta volna, ha infarktus gyanús vagy.
2021. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!