Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kellene ez miatt aggódnom?

Kellene ez miatt aggódnom?

Figyelt kérdés

Decemberben volt valami enyhe torokfájás, orrfolyás, erőtlenség...pár nap alatt át is ment nem foglalkoztam vele.


Február óta pár naponta rámjön a köhögés és akkor órákig, mint valami láncdohányos úgy köhögök, pedig sosem dohánoztam. Aztán elmúlik, majd 2-3 nap újra előjön, egy délelőtött végig köhög, utána napokig semmi.

Van, hogy éjjel jön elő, van, hogy délután semmi rendszer, már vettem páramérőt is, de ideális mindig a levegő a lakásban szellőztetek állandóan... 1-2 hete néha a torkom is fáj kicsit és piros is, de az is elmúlik másnapra, aztán pár nap után újra.


Lehet valami post-covid? Teszten sosem voltam. Meg, ha az lenne gondolom folyamatosan fennállna a köhögés, nem tűnik el napokra, mellette sprotolok rendszeresen terhelés közben sem érzek semmi változást, ha épp nem köhögök, nyilván akkor nem kezdek sportolni. Ha köhögok a szegycsontomnál fura valami, néha mintha ülne rajta valaki, bár lehet a sok köhögés miatt. Száraz köhögés.

32/F



2021. ápr. 19. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Azóta jobban vagy? Voltál orvosnál?


Szerintem simán lehet post-covid. Én november elején voltam covidos, olyan volt, mint egy megfázás, de az ízeket mondjuk azóta sem érzem. Akkor nem köhögtem, de azóta rám is rámtört néha csak úgy a köhögés (bár nem sokszor). Csináltattam pcr tesztet ismét februárban, de akkor nem voltam koronavírusos. A háziorvos azt mondta, hogy simán lehet, hogy a gyógyulást követően elkezdek köhögni.

2021. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól, utána elmúlt, most pár napja előjött 2 napra újra. Lehet ilyenkor érintekezek covidos emberrel vagy nem tudom. Vagy még mindig utohatas.
2021. jún. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!