Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ha depressziós...

Mit csináljak ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok és anorexiás. Nem akarok gyógyszert szedni és most orvoshoz se tudok menni. Mit tegyek? Tudtok tippeket hogy mitől érezhetném jól magam? Csak írjatok valami ötletet mert nagyon rosszul vagyok.

2021. ápr. 20. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem tudsz orvoshoz menni? Ezen csak pszichiáter és pszichoterápia segíthet.
2021. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom. Én egy pár kocka Tibi csokitol mindig jókedvű leszek.
2021. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Mióta van ez?
2021. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Online videó chat formájában lehet szakemberrel beszélgetni. Időpontot egyeztettek és beszéltek. De engem nagyon érdekelne(természetesen ha nem akarod akkor nem írod le) hogy miért vagy ilyen rosdz állapotbam, értem itt a depressziót.
2021. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbáld megkeresni az okát , hogy mitől lettél depressziós és leginkább fontos tudnod, hogy mikor kezdődött. Ahhoz hogy ismét jókedvű ,boldog ,kiegyensúlyozott ember legyél a kiváltó okot kell megszüntetned vagy változtatni rajta. Szakember segítségét is kérheted ,de először próbáld meg saját magad pozitív irányba terelni az életed, ha megtalálod valamiben az örömöt ami boldoggá tesz akkor ez már egy sikeres lépés. Tegyél egy napodat szabaddá és csak magaddal foglalkozz legyen egy kis énidőd.
2021. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!