Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a bajom?...

Szerintetek mi lehet a bajom? Ha valakivel volt már ez, mit csináltatok vagy mit javasolt az orvos, illetve mi volt a probléma? (az oldal nem engedte úgy kiírni az utóbbi kérdést ahogy akartam) 16/L

Figyelt kérdés

Szinte folyamatos fejfájás hányinger majdnem 2 éve, az utóbbi 2 hétben kb egyáltalán nem érzékeltem viszont tegnap óta megint és nem múlik..

Emellett kb 2 hónapja észrevettem hogy a látásom,és a memóriám is romlott valamint a kézirásom is néha akárhogy probálkozom egyszerűen förtelmesen csúnyán írok ahhoz képst ahogy eddig, bár ez lehet nem ehhez kapcsolódik de gondoltam megemlítem.

Azelőtt a bizonyos 2 hét előtt amikor nem fâjt semmim majdnem kb másfél hétig Doretát szedtem elmulasztotta a fejfájást szerencsére,(hányinger ekkor nem jelentkezett)de most újra kezdődik a rémálom:) és ha elkezdődik a suli ha be kell menni a folyamatos buszozás miatt mégrosszabb lesz, ugyanis nem birom az utazást és hányingerem szokott lenni, így még nem kellemes a suliban lenni bár ezzel nem tudok mit tenni majd kinövöm (gyógyszerek sem segítenek nekem ezen) szóval ez így igazából mellékes.

Apával, mostoha anyámmal és 2 tesómmal élek, orvoshoz az elején nem igazán akartam menni nem is mondtam nekik hogy baj van, most meg a virus miatt nem szeretnék illetve szerintem emiatt ők sem vinnének el, meg szerintem pénzügyileg sem állunk úgy most hogy ha valami drága kezelés kellene ki tudjuk fizetni, bérletet kell fizetni, +építkezünk, na meg a mindennapi dolgok, nem akarom őket ezzel terhelni, de lassan már tényleg nem birom és úgy érzem meg kellene nézetni mi a baj. Remélem ehhez nem jönnek gyűlölködő válaszok, mint általában. Tüneteket majd később ha kicsit enyhűl a fejfájásom leíróm részletesebben is ha gondoljátok, mert így még fogalmazni sem bírok normálisan. Szép napot mindnekinek!



2021. ápr. 21. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom van háziorvosod, esetleg gyerekorvos. Hívd fel vagy a szüleid, 16 évesen elég nagylány vagy már ehhez. Mondj el aki minden panaszt időrendben. Én mindenképp elküldenélek szemészhez, neurológushoz, elképzelhető, hogy pszichiátriai oldalról is megvizsgáltatnának. Lehet, hogy esetleg be is kell feküdnöd valamelyik gyermekklinikára. Ezek mind TB által finanszírozott ellátások. Ők valószínűleg további vizsgálatokat kérnének. Ez nem játék, valami oka van, így nem lehet éveken át élni. Kezd el magad kivizsgáltatni! Komoly betegség is állhat a háttérben, de lehet egy krónikus migrén is, de arra is vannak már komoly fenntartó terápiák, de ezekhez nem fogsz hozzájutni, ha nem lát orvos.
2021. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom neked, hogy menj el neurológushoz!
2021. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Agydaganat
2021. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! Valamikor mindenképp elmegyek orvoshoz. 3as nem tudom hogy komolyan gondoltad vagy sem de erre már én is gondoltam egyébként.
2021. ápr. 21. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett végül!
2021. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!