Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bírság úton valahová maszk miatt?

Bírság úton valahová maszk miatt?

Figyelt kérdés
Büntették meg utcán téged azért , mert séta közben nem hordtál maszkot?

2021. ápr. 22. 05:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem,de fbn posztban láttam h két csajt azért büntettek 20 ezer ft/ fő mert w buszmegbe nem volt rajtuk a maszk csak a nyakukba ja és vidék...nagyon vidék
2021. ápr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez némileg jogos. Az másik kérdés, hogy nem úgy néz ki,hogy ezzel a kényszerszerű maszkviseléssel előrébb lennénk az ügyben...
2021. ápr. 22. 06:22
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem, de múltkor sétáltam az utcán és pont akkor büntettek meg valakit.
2021. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Undorító amit művelnek az emberekkel.
2021. ápr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem, pedig budapesti vagyok és mindig csak az államon hordom.
2021. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem, de a faluban jó pár embert. Nem a mi rendőreink, ők legfeljebb szóltak, de mikor jönnek a kèszenlètisek, na ők osztogatjàk a büntetèst. Èn betartom és hordom, pedig szemüveggel nehéz kivitelezni, de inkább mint egy csekk.
2021. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam olyat hogy megbüntettek valakit. Egy öregasszonyt... Pár méterre a buszmegállóban álló maszk nélküli cigu bandát viszont lef0sták. Érdekes
2021. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Kültéren a maszk valami full értelmetlen, azért nem teljesen hülyék az emberek sem. Tavasszal mindenki jobban be volt tojva, fel sem merült mégsem a kültéri szájkosarazás.
2021. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!