Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Piros szokott lenni a makkom,...

Piros szokott lenni a makkom, és viszket is olyankor. Aztán megfürdök és elmúlik egyből a viszketés de ha pl egy nap nem fürdök akkor már újra viszket és piros. Semmi más tünetem nincs. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki van szaradva. Neogranormonnal kenegesd.
2021. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen az jó lehet. Orvos se ártana
2021. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy valami nemi betegség? Természetesen elfogok menni vele orvoshoz.
2021. ápr. 22. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak irritáció, de orvos lásson mindenképp, ne otthon próbáld kezelni! Voltál együtt valakivel? Ha igen akkor vele is beszélned kéne. Mióta van ez?
2021. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pár hónapja van meg szerintem egy lánytól kaptam el aki külföldön prosti volt.
2021. ápr. 25. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Simán lehet gomba. Canestent kipróbálnám a helyedben. Más tünet? Pl ha folyás lenne vagy máshol valami bőrelváltozás azonnal orvos. A gumi se véd meg mindentől, főleg ha anélkül szivatod... Nem kéne járni ilyen nőkhöz. Nagykockázat hogy még valami komolyabbat is elkapsz tőle. Herpesz, szifilisz. Ez előbbi egész életedet megkeserítené. Nem éri meg!
2021. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!