Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után mit lehet tenni?

Covid után mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Április 4.-én elkaptam a covidot, felállni nem tudtam, minden tünet szinte előjött. Most a héten , hétfőn teszteltek újra és negatív lettem már. De nagyon rosszul vagyok meg mindig , olyan szempontból, hogy ha fel allok vagy jarkalok kicsit , akkor nem kapok levegőt , leesik a veroxigenem, felmegy a pulzusom. Szedulok és zavart lesz a fejem. Szerdán jöttem haza vérvételrol, hosszabb táv volt, de egy rövid idő után, megkellett állnom mert izzadtam éreztem hogy gyorsan ver a szivem , nem kaptam levegőt, szorított a mellkasom és zavart volt a fejem.

Ez mitől lehet, holnap megyek tüdőgondozóba röntgenre, lehet olyan, hogy ott nem találnak semmit? Elküldenek további kivizsgálásra?



2021. ápr. 23. 01:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Érdemes ebbe a csoportba belépned.És oda is kiírni a kérdésed, de nagyon sokan írják hogy náluk is ezek a tünetek voltak.

2021. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!
2021. ápr. 23. 11:17
 3/40 anonim ***** válasza:
28%
Pánikbeteg lettél, nincs köze a covidhoz. Most poszt-covidnak nevezik ezt, mert vannak 100 ezer forintos kivizsgálási csomagok, arra aztán költhetsz és bejelentik hogy rendben, 2-3 hónapig még lehet érezni fogod, kész placebó :D A covid vírus kiürül belőled, az RNS szálak lehet később, az immunrendszer pedig még lehet 3-4 hétig hevesen reagál. Én is a brit mutánst kaptam el, csak márciusban és izzadtam éjjel-nappal, nálam ez volt a fő tünet meg a gyengeség, és éreztem gyorsabb pulzust. Nekem elmúlt már, de a pánik lehet nálad az oka ha nincs szervi betegség a háttérben!
2021. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem maga a covid nagyon enyhe tünetekkel zajlott, viszont a post covid tüneteim szinte ugyanezek mint neked. Voltam mindenféle kivizsgáláson, de semmi szervi elváltozást nem találtak. Ettől függetlenül nehezen veszem a levegőt, magas a pulzusom nyugalomban is. Korábban szédültem is, meg fájt nagyon a mellkasom, azt hittem tüdőgyulladás. Már amúgy lassan két hónapja ez megy, szóval nem túl gyors folyamat a felépülés.:( Jobbulást kívánok neked!
2021. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezek voltak covid után,3 hétig szinte semmit nem csináltam,csak pihentem,de utána 2,5 hónap volt mire nagyjából helyrejöttem.
2021. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
11%
Bebeszélik az emberekbe, nincs semmi bajotok, a kivizsgálás is ezt mutatja! Ne legyetek már birkák! A covid nem más mint egy influenza, én voltam 1996-ban influenzás de nagyon, azután 2 hónapig nem bírtam terhelni magam. És élek azóta is, egészséges vagyok. Kamu ez a covid meg poszt-covid felejtések el!
2021. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%

Nem kívánok neked covidot #6-os!....



TE értsd már meg!

EZ NEM sima influenza!

2021. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
0%
Voltam covidos, ott írtam fentebb brit mutáns! 3. voltam... olvass vissza.
2021. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
14%
A covid az egy kamu! Ezt kéne felfogni, oltási program miatt lett kitalálva mert a H1N1 nem jött be 10 éve.
2021. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%
Aki szerint kamu az mondja meg ezt az egészségügyi dolgozóknak is, meg azoknak a gyerekeknek is akik szülők nélkül maradtak a covid miatt.
2021. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!