Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova menjek ezzel a problémával?

Hova menjek ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Irtozatosan erős hasfájás, ami gyakori de annál is gyakoribb a rekeszizom fájdalom. Van hogy magától szúr, nyom mindkét oldalt de van hogy ha hozzá érek akkor be szúr és nagyon fáj és a jobb bordaívem alatt is nagyon fáj sokszor intenzíven, ha ott is hozzá érek borzasztóan elkezd fájni. A veséim körül is szokott fájni és nyomni. Legrosszabb mikor mindegyik egyszerre megvan. Nem tudom hova kellene ezzel mennem sajnos. Kérlek segítsetek és ha nem érthetően fogalmaztam akkor csak írjátok le és leírom máshogy, meg én sem tudom igazán elmondani mit is érzek és aggódok is hogy mi lehet ez..


19l



2021. ápr. 23. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Első lépésként háziorvoshoz menj el, ő megvizsgál, és beutal további vizsgálatokra a legközelebbi járóbeteg szakrendelésre.
2021. ápr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először a körzetihez.
2021. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!