Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltattátok magatokat a...

Beoltattátok magatokat a vírus ellen? Ha igen volt valami panaszotok ? Melyik vakcinával oltottak be?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
astra zeneca tünet oltás helye kicsit fájt ugy mint egy sima oltásnál másnap ismét jelentkezet 10 es skálán 3
2021. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Igen, be. Utána 1-2 napig fáradékony voltam, izomfájdalmam volt és fájt a karom, de elmúlt.

Pfizer, oltópontra kellett mennem. Csomóan most irigyek rám, és elegem van ebből a diliből, ami itt megy, hogy csak ez a vakcina jó...Az összes többi is, nem értem az emberek miért válogatnak, én simán felvettem volna másikat is, ha azt adják.

2021. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, Pfizert kaptam oltóponton. Az oltás helyén, bizonyos mozdulatoknál enyhe izomfájdalmat éreztem aznap este és másnap délelőtt.
2021. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pfizer. Semmi bajom nem volt csak a vállam fájt 2 napig.

Még csak az elsőt kaptam meg, remélem a másodiktól se lesz majd semmi bajom.

2021. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2021. ápr. 23. 09:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Miután regisztráltatok az oltásra mennyi idő múlva hívtak, hogy lehet menni?
2021. ápr. 23. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha korábban regisztráltál és megfelel a kínai vakcina, arra mától lehet időpontot foglalni az eeszt.gov.hu oldalon, és jövő hét elején be is oltanak.
2021. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi tavaly regisztráltunk, rögtön azután, hogy létrehozták erre a felületet, nem emlékszem, pontosan mikor. Április elején kaptunk értesítést.
2021. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szputnyik. Semmi mellékhatása nem volt. Sőt a 2. után fél nap múlva már a szúrás helyét sem éreztem.
2021. máj. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!