Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem marad meg bennem semmi...

Nem marad meg bennem semmi folyadék a víz is 5 perc múlva megy ki,mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Miért van ez a tegnapi sörözéstől lehet?

2021. ápr. 24. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Várd meg, míg elmúlik, ha 2-3 napnál tovább tart, menj orvoshoz. Érdemes ilyenkor sportitalt inni, vagy patikai orális rehidráló folyadékot (tényleg ez a neve, az íze rémes, de segít elkerülni a kiszáradást és hogy kimosd magadból a sókat). Házi variáció: 1 tk. konyhasó, 8 tk. kristálycukor 1 l vízben oldva, +2 banán vagy egy csésze narancslevé.


Ne próbáld meg úgy elállítani a hasmenést, hogy inkább nem iszol, mert kiszáradáshoz vezet. Ha rosszul értettem, és hányásról van szó, akkor kávéskanalanként, nagyon apránként igyál, nekem valamennyit segít.

2021. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért 2-3 napot ne várj, főleg ne kiszáradással. Ha holnap nem jobb menj orvoshoz
2021. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy ha nincs vizeleted vagy nagyon kevés, akkor kell kiszáradásra gondolni. Szóval ha egész nap nem kellett pisilni, akkor orvos.
2021. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nagyon sötét a pisi, az baj.

Nekem - ismétlem, nekem! - szokott ilyenkor segíteni a kóla. Apránként kortyolva.

2021. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!