Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki beoltatja magát miért...

Aki beoltatja magát miért kell lehülyèzni? ki nem akarja azt is miért kell lehülyèzni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Az oltakozók is lehlyézik azt,aki nem oltatja be magát.

És akkor most ő a Szent Isten mert ő beoltatta magát,és erre fel nevez engem hlyének?Menjen a...

Helyettem akar dönteni a saját egészségemről?Bezzeg az év többi napjában ő is törődik az egészségével. Reggel kakaóscsiga és energiaital,aztán irány a melóba. Hazaéréskor meg 2 sör és leül a TV elé. Hát hogyisne...

2021. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
oltakozókat úgy utálom hogy rá erőszakoljak hogy oltsanak családtagjaikat is rá erőszakoljak aki még akar halni Covidban az nyugodtan meghalhat benne!
2021. ápr. 25. 16:05
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van szabad akarata!
2021. ápr. 25. 16:05
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Családon belül mi konfliktusokat csinál...Ez a Magyar nép mai formája.

Akarom mondani Török...

0 lelki intelligencia abszolúte

2021. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Metionin ***** válasza:
Mert az emberek idióták és jobban szeretnek mással foglalkozni, mint magukkal. Én spec oltatok mert oltatni akarok, más meg megint azt csinál amit akar. Lassan már vallási kérdést csinálnak ebből is, kész röhej.
2021. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Brutális ami az országban folyik, ehhez képest a H1N1 kispályás volt. Ezt már jobban megtervezte az elit, milliárdokat fektettek bele ebbe, hogy lepucolják az emberiség egy részét a Föld felszínéről.


Engem nem zavar ki oltatja magát és ki nem. A vírus létezik, szerintem biológiai fegyver, vagyis elengedték. Az oltás pedig tudjuk, hogy kísérleti fázisban van, sosem alkalmazták embereken, elsősorban az mRNS, mRNA vakcinákra gondolok. Szövődményeit nem tudjuk mit okozhat 10-20-30 év múlva.

Rövid távon is halnak meg oltás után, ilyenkor nehéz kideríteni tényleg az oltás okozta vagy természetes halál volt. Nekünk az ismerősünk pfizer oltás után halt meg 2 nappal, egyszerűen rosszul lett, mellkasi nyomása, izzadás, nem kapott levegőt... a mentőben meghalt.

2021. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én sem értem, aki be van oltva, az meg van mentve, kit érdekel, hogy a másik nem olttatta be magát?
2021. ápr. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Baszki aki fosik az oltástól meg is érdemli , ki tudja mit okoz x évek múlva, hát ki tudja , de viszont ha meg a Covidot kapod el és még ha enyhe tünetekkel megúszod akkor is maradandó károsodásod lehet akár életed végéig nagyobb % ban jóval mint a vakcinák mellékhatása, máj szív , erek tüdő , mellhártya , agy ..Mindenki magad dönt az életéről , aki úgy dönt , hogy vállalja a jóval nagyobb % kockázatot az ne oltasson a magánügye mindenkinek, csak hát börtönbe kéne zàratni az olyan embereket akik lebeszélik az emberelet az oltásról ezzel okozva akàr a halàlukat is.
2021. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sokan meg fognak halni a makacsságuk miatt , hogy márpedig akkor se oltatom be magam , meg hogy bízok az immunrendszeremben mert erős vagyok , mégis volt sok ilyen ember aki letérdelt a vírustól mert azt hitte vasból van a szervezete.
2021. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amikor nem kerül elég oxigén a szervezetbe akkor nem csak fulladás van , legyengül az ember 2 lépés és 150 nél jár a pulzus és ugye jön a para és a kórház.
2021. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!