Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez hogy lehet?? Covidos...

Ez hogy lehet?? Covidos voltam márciusban, PCR igazolt, enyhe tüneteim voltak. Most néztem antigén tesztel az IGg, IGm-et és az intigén teszt negatív!

Figyelt kérdés

Azt olvastam ellenanyagot termel a szervezet ellene, a tüneteim bár enyhék voltak március 5-15 között, de 3 napig felkelni sem bírtam és izzadtam, rázott a hideg, fájt a fejem néha és étvágytalan voltam. Lázam, köhögésem, torokfájás nem volt. Nem értem, hogy miért nem termelt akkor antitestet a szervezetem? Vagy a teszt gagyi? Biosynex Autotestel néztem a patikában vettem ma.

Covidból felépültem, utóhatásaim nincsenek, a PCR-em és a gyorstesztjeit amit csinálnak nyálból mindig negatív a munkahelyen azóta mióta visszamentem, március 17-én a 10 napos karantén után.


2021. ápr. 26. 19:54
1 2
 1/11 Kecskeember ***** válasza:
0%
A hormonok.
2021. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van antigénje.
2021. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*pontosabban antigén a vérében
2021. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor ez azt is jelenti, hogy már nem is vagyok védett és már megint el is kaphatom? Mert azt olvastam 6-8 hónapig védett aki elkapta.
2021. ápr. 26. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így valóban nem vagy védett. Ha valakinek van a vérében antigén, akkor véd 6-8 hónapig.
2021. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor átestem rajta, és sanszos, hogy újra el is kaphatom akár holnap?
2021. ápr. 26. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kissé össze van keverve a kérdés leírásában az antigén meg az antitest. A hívatkozott teszt az antitest kimutatására szolgál. Ha negatív az eredmény, akkor nem a covid volt a betegséged oka. Olvasd át még párszor a kérdésedet és rájössz hogy zagyvaság az egész illetve nem fogalmazol félreérthetetlenül.
2021. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, igazad van. De a PCR pozitív volt és karanténban is voltam és beteg is voltam, csak nem súlyos.
2021. ápr. 26. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A covid után a védettség nem tart örökké. Neked már el is múlt.
2021. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az Igg mellett a Tsejt is véd(het).

És azt nem vizsgálja semmilyen teszt.

Nem biztos, hogy nem vagy védett.

2021. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!