Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek kell majd ismétlő...

Szerintetek kell majd ismétlő oltás, vagy életem végéig elég az egy oltás? (Pontosabban 2)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek kell ismétlő. Mint ahogy az influenza oltásnál is.
2021. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látunk a jövőbe. Majd kiderül menet közben. Nyilván nem csak téged érint a kérdés. Figyeld a híreket!
2021. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
57%
Valószínűleg kelleni fog. Gyorsan mutálódó vírusoknál szükséges.
2021. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. Akkor innentől kezdve az egész életem végéig kísérni fog a korona. Ha el is érjük a nyájimmunitást, ez minden évben meg fog ismétlődni.
2021. ápr. 27. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:

4

Nem értem mire alapozod ezt. Idővel lecsillapszik majd. Vagy szerinted már 500 éve tart a pestis?

2021. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ajánlott lesz később is mint az influenza elleni, de kötelezővé nem fogják tenni. A járványok előbb-utóbb ki szoktak fulladni.
2021. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Hát azért, mert most sokan kényszerből beoltják magukat. Elérjük a nyájimmunitást. Aztán ha kell ismétlő oltás, újra oltáskampány kell majd? Ha kell ismétlő oltás, önakaratból biztosan nem fog újra elmenni ennyi ember oltakozni (van ilyen szó?)

Akkor újra korlátozások lesznek és újra bevezetik azt, hogy bizonyos szolgáltatásokat csak védettségi igazolvánnyal lehet igénybe venni?

2021. ápr. 27. 19:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha kell ismétlő oltás, tegyük fel évente, tuti nem lesz ekkora az oltakozási kedv (pontosabban oltakozási kényszer) és akkor minden évben ez fog menni.
2021. ápr. 27. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Akkor fogjuk elérni a nyájimmunitást, hogyha a politikusok megunják a játszadozást. De amíg kb havonta létre jön egy indiai/afrikai/angliai/kispesti "mutáns" addig oltatod magad félévente, vagy kb utcára se mehetsz
2021. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!