Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem? Ájulás,...

Mi lehet velem? Ájulás, szédülés, halál félelem? Félek hogy össze esek. 17/f

Figyelt kérdés

Három napja kezdődött, olyasmi tünetek mintha alacsony lenne a vérnyomásom (nem tudom hogy tényleg az-e) ma éjjel a legrosszabb, szédülök, olyan érzésem van mintha bármikor össze eshetnék, gyengék a lábaim napok óta mintha nem tartanának meg rendesen, napközben is volt ilyen majdnem “össze esem érzés”.


Pánik beteg vagyok ez tény, de ilyen fajta tünetem még sose volt, nagyon rettegek mintha nem is én lennék a testemben. Pulzusom rendben ezért sem gondolom hogy pánik roham+egész nap többször éreztem, de már ma és tegnap is este lett rosszabb.


Olyan szarul vagyok hogy félek mentő lesz a vége...


Valaki tudja mi okozhat ilyesmit?


2021. ápr. 29. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban szerintem pánik, néha én is produkálok hasonló változásokat. Esetleg alacsony vércukor szint?
2021. ápr. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is pánik, de kérdés, hogy eszel e rendesen és figyelsz e a folyadék bevitelre és némi mozgásra?

Ha ezek rendben vannak, akkor van-e szívdobogás érzés vagy anélkül történik?

Ha semmit nem érzékelsz magadon és a pulzusod és vérnyomásod is rendben van, akkor pánik. Az pedig pszichés. De mi a baj? Magány? Bizonytalanság? Család?


Egyébként sokakat megnyugtat ha elmennek egy vérvételre és vizeletre és abból nem derül ki semmi rossz. Hát a pszichére, hogy papíron egészséges vagy.

2021. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!