Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lila elszíneződés mitől lehet?

Lila elszíneződés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje elég sűrűn lilára színeződik a lábamon és a kezemen a köröm... Sokat van magas vérnyomásom, akár 160-170 is, ebből adódóan nagyon sokat vagyok rosszul.

Rendszeresen sportolok.

Az orvos azt mondta hogy várjak és el fog múlni. Nos igen, ezt kb. 2 hónapja mondta. Azóta beszéltem vele újra, hogy csak rosszabb és szépen mondva elhajtott a fenébe. Nem hiszem hogy egészséges lenne egy 160-170-es majdnem állandó vérnyomás. Még a kávéról is lemondtam. Ilyenkor mit tudok tenni? Ha az orvos nem mond semmit? Lehet én aggódom túl...?

19/L



2021. ápr. 29. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Válts orvost.
2021. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válts orvost, a magas vérnyomás nem normális dolog, vérnyomás csökkentőt kellene szedned. Persze megfelelő dózisban, amit az orvos határoz meg, de ne ilyen orvosra bízd, aki elhajt a fenébe.
2021. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos hozaallasa kritikan aluli, ez egyaltalan nem normalis dolog. Ha bpn vagy,menj a varosmajoriba.
2021. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress normális orvost. Apámnak annak idején már már 140 felett megkérdezte az asszisztens, hogy elég erős-e a felesége, hogy forgassa, ha nem kezd el gyógyszert szedni.
2021. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor felkeresek egy másik orvost szerintem még ma.

2021. ápr. 29. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!