Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyas valaki, aki...

Van itt olyas valaki, aki FELÉPÜLT olyan betegségből, hogy terhelés hatására NAGYON SOKSZOR szúró fájdalmat érzett?

Figyelt kérdés

Ha van, akkor legyen szíves erről részletesen írni! Köszönöm!


Köszönöm az olyan tanácsokat, hogy menjek el orvoshoz, ortopédushoz (ehhez meg ehhez), de TÉNYLEG OLYAN EMBERTŐL VÁROK VÁLASZT, AKI F E L É P Ü L T!



2021. ápr. 29. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Favipiravirt szedtél?
2021. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Egyértelműen azt fogják mondani hogy menj ortopédushoz. De megis mondom miért.


Tudod a konkrét okát a térdfájdalmadnak?

Ha igen kérlek írd meg és úgy könnyebb tanácsot adni.

Ha nem, akkor pedig ki kell deríteni.

Én TÉNYLEG FELÉPÜLT EMBER VAGYOK. De nem tudtuk volna milyen kezelés szükséges, ha nem tudjuk az okát.

Na emiatt kell elmenned.

Amúgy akár porcleválásod is lehet, ami miatt idővel vizesedni fog a térded és úgy befeszül, hogy hajlítani nem bírod és le kell hogy szívják...


Szóval kérlek írj te is részletesebben, persze ha van mit írnod. Amúgy meg mindenféle spekulálásba fogunk kezdeni, ami fölösleges.

2021. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek a megkésett válaszért!


Nem szedtem Favipiravir-t.



Nem tudom a konkrét okot.

Azt gondoltam, hogy eléggé le lehet szűkíteni az okot egy ilyen mértékű fájdalomnál - hát tévedtem.

A térdem lötyög, tehát porchiány (is) lehet.

Úgy gondolom, hogyha porcleválás lenne, akkor már rég el kezdett volna vizesedni és feszülni ilyen erős tünetek mellett, de ennek semmi jelét nem tapasztaltam.


Ilyen erős tünetek:

- volt, hogy rá se bírtam állni.

- Néhány hete úgy éreztem (először), hogy bármikor ketté törhet a lábam.

- 1,5km-es szakaszon minden 5-10 méterenként meg kellett igazítsam a térdem.

- Még gyakrabban kellett megálljak és huzamos időre és a járásom is jóóóóóval lassabb volt. 25 éves vagyok és úgy éreztem, hogy 70 éves embereknél is lassabban közlekedem.

2021. máj. 5. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes..

Majd írd meg, hogy mit mondott az ortopéd orvos meg a röntgen.

2021. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked milyen tüneteid voltak és mi volt a betegséged, mi volt a megoldás? Mennyi idő után stb.?
2021. máj. 17. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, természetgyógyász hozta helyre.
2021. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Részletesebben?
2021. máj. 18. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!