Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet komoly bajom,esetleg a...

Lehet komoly bajom,esetleg a legrosszabb?

Figyelt kérdés
3 napja megjelent a jobb mellemen egy piros folt,ami meleg.Ha elhúzom rajta a kezem,fáj és van valami dudor is ott.Természetesen azonnal kerestem nőgyógyászt,aki keddre adott majd időpontot.Addig kikészülök az idegtől.Nagyon félek,hogy mi lehet ez.

#mellrák #folt #Dudor a mellen
2021. ápr. 30. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Alatta érzel valamit? Csomót, keményedést?

Lehet, hogy csak gyulladás.

Szoptattál valaha? Nem lehet, hogy beindultak a tejmirigyek valamitől, és begyulladt?


Ne pánikolj, csinálnak egy uh-t, gondolom.

2021. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet daganat. De ma már jól diagnosztizálható, és jól kezelhető. Tehát ha a legrosszabb, akkor se pánikolj be!

De persze lehet más is, akár egy ártalmatlan ciszta, vagy gyulladás. Első körben manuális vizsgálat, ha a doki úgy látja, ultrahang, az alapján, ha kell, mammográfia.

2021. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szoptattam még,szerintem már nem is fogok.Elmúltam 40.:-(Dudort érzek,ahogy elhúzom a kezem rajta.De a folt se nagy,és a dudor se.Minden évben voltam eddig uh.-on.A piros foltról a legrosszabbakat olvastam.:-(.Ahol ez van,ott szokott lenni pár szőrszál,azokat csipesszel ki szoktam húzni.Ott van a folt is.
2021. ápr. 30. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem attól lobbant be, hogy tépkeded a bőrt a környezetben?
2021. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!