Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Facebookon miért van ennyi...

Facebookon miért van ennyi rémhír a koronavírusról?

Figyelt kérdés
Miért ijesztgetik továbbra is az embereket? Mi a lényege a sok pánikkeltő cikknek? Ha csak minimálissal nőtt a halálozási ráta, már olyan cikkeket írnak és osztanak meg, mintha valami óriási nagy vilagvége szerű botrány történt volna. Utálom a facebookot, és hogy ezt csinálják az oldalak, reklámok és a rémhírterjesztők.

2021. ápr. 30. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert erre kattintanak az emberek. Bizonyos oldalakon már rég nem a hír számít, hanem a kattintások száma...
2021. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra ki kattintana, hogy ennyi meg annyi ember meggyógyult? Na ugye...
2021. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Vannak rémhírek? Én egyet sem láttam!
2021. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
85%

Lehet sokan ilyenekről beszélnek privát üzenetben és basszus lehallgat a facebook.


Amikről 2 ember beszélget privát chat-ben a facebook olyan hírdetéseket ad be nekik, ami a témájukkal kapcsolatos.


Azaz a facebook a privát beszélgetéseket sajnos lehallgatja.

2021. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

"Utálom a facebookot"


Kérdező én pont ezért is mondtam mindig, hogy a facebookkal szinte alig van olyan nap, amikor az ember valamin ne idegesíteni fel magát. Én nem hiába már csak 1 hónapban 1x ha ránézek a facebookra.


Inkább jobb a valós életet élni és kevesebb ideget nyel vele az ember.

2021. máj. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a facebookon nagyjából 2x annyi hülye van, mint a való világban.
2021. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

#6 ment is a zöld pipa.


Igen a facebookon, ha valakit nem ismerünk, már úgy is meglehet valakiről állapítani, hogy valami nincs rendbe nála. Attól függetlenül, hogy ismernénk az illetőt személyesen.

2021. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
Mondjuk a halálozási ráta nem igazán jó példa, tekintve, hogy lakosságarányosan világelsők vagyunk benne. Ettől letekintve a faszbuk mindig nagy kedvence volt a laposföld-hívőktől kezdve a holokauszttagadókig mindenkinek.
2021. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell belépni és ennyi.Én már több mint fél éve be sem léptem abba a szennybe.Nem nézek híradót sem mert a fele kamu és engem ne ijesztgessenek a marhaságaikkal.
2021. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!