Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az inkontinencia minden...

Az inkontinencia minden esetben eresztéssel jár?

Figyelt kérdés

Utánanéztem a tüneteimnek és inkontinenciára illik leginkább.


Viszont nekem inkább az érzés van meg, vizelési inger, nehéz vizelés, utána meg sokszor mintha csordogálna, és nemtudok kiürülni, maszturbálás után meg sokkal nagyobb mennyiségű vizelet ürül, mint simán.


Székletnél is sokszor az inger van meg, szivárgást nem mondanák, de visszatartási bizonytalanság van, így tudnám leírni. Illetve, hogy ott se mondanám, hogy kijön mind.


Az életminőségem romokban emiatt a kettő miatt.


21/F enyhén túlsúlyos. 188cm 108kg.



2021. máj. 2. 17:53
 1/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ezt okozhatja a renyhe alhasi izomzat is.
2021. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, mondjuk nem vagyok sportos és izmom sincs annyi. De azt esetleg egy urulogus is megtudja mondani?
2021. máj. 2. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább prosztata problémád lehet.
2021. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, tök jó fajta felnőtt pelusok vannak már, kényelmesek is meg minden. És még a problémáidat is nagyrészt megoldanák.
2021. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyasmiket inkább elekrülnék. Biztos van erre megoldás és nem is indokolt pelenka hordása.
2021. máj. 24. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Megoldódott?
2022. nov. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!