Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális? Mások is szoktak...

Ez normális? Mások is szoktak ilyet?

Figyelt kérdés
Tehát pl. unatkozok, vagy nincs olyan dolgom amire nagyon oda kell figyelni, vagy alvás előtt szoktam ezt csinálni, hogy kitalálok, és lejátszom fejemben ugymondd, párbeszédeket, ami lehetséges a jövőben, vagy csak random hogy játszom a haverjaimmal, ehhez hasonlók. Utánaolvastam angolul, hogy "i have conversations in my head with others" és hát amúgy semmi rosszat nem olvastam róla. Azt írták hogy normális, de kiváncsi vagyok rátok is.

2021. máj. 2. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor abban szoktam megegyezni magammal, hogy ez normális. :))
2021. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Én általában elalvás előtt! 😅
2021. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, szerintem mindenki😂
2021. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor zenehallgatás közben is, vagy ha valami olyanon gondolkozol ez teljesen természetes dolog. Hisz mindig jár valami az ember fejében. Miértne játszhatna le magában egy múltban történt szituációt máshogy, vagy valamit amire éppen vágyik, hogy halljon mástól stb? Szerintem ezt mindenki csinálja, és ne aggódj ilyenek miatt. Fantázia:)
2021. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!