Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetett ez Covid? Idén...

Lehetett ez Covid? Idén januárban a 2 lábam durván ödémás lett egyik napról a másikra, 6-7 nap után kezdett a vizenyő elmúlni. Azután nagyon fájtak az ereim a lábszárakban, valamint a combokban hátul, a felkarokban és a kezeknél. Orvos (tovább)...

Figyelt kérdés

Az egyik orvos (érsebész, doppler vizsgálattal) megállapította, hogy a diagnózis thrombophlebitis, ami érgyulladás (vér)rögképződéssel.


Végig nem szedtem semmit, a kivizsgálások csigatempóban zajlottak.


Érdekel, hogy Covid lehetett-e? Nem voltam Covidra tesztelve. Voltam pl vérvételen, de azt nem nézték.


Láz, hőemelkedés nem volt, de megmagyarázhatatlan fájdalmak testszerte igen.

Nem voltam taknyos.


Később (egy másik alkalommal) az érsebész azt mondta, hogy lehet, hogy neuralgia. (A háziorvos nem adott beutalót a neurológiára, hanem vagy 3 másik helyre.)


Heteikig - vagy inkább hónapokig - voltak fájdalmaim. Ezek nagyjából elmúltak már, de néha még érzem.


Az ödéma is magától múlt el végül és azok a bizonyos fájdalmak is (kicsit még érzem).


Illetve, ha nem Covid volt, akkor mi lehet, lehetett?



2021. máj. 3. 11:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Az ödéma a covid előtt is létező betegség volt.
2021. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Vezér, szíved vizsgàltassad.
2021. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Kimaradt: a talpaim is fájtak és a lábujjam. De nem az ízületek fájtak és nem is az izmok.
2021. máj. 3. 11:24
 4/42 A kérdező kommentje:
#1. Persze, tudom. De nekem nagyon hirtelen, egyik napról a másikra jelentkezett és kezelés nélkül elmúlt és azóta nincs.
2021. máj. 3. 11:25
 5/42 anonim ***** válasza:
60%
A Covid teljesen màs. Keringési bajok lehetnek. Vizsgàltassad ki magad.
2021. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Voltam már egy csomó vizsgálaton, de nem tudják.
2021. máj. 3. 11:39
 7/42 A kérdező kommentje:
#2. Arra nem jöttem rá, hogy mire vonatkozik: "vezér"? Megírod?
2021. máj. 3. 12:17
 8/42 anonim ***** válasza:
49%
Epidemiológus vagyok. Egynéhàny kérdést volt pofàm feltenni. Ki vagyok tiltva a Facebookról. Mi Anyuval itthon nagy dózisú D-vitamin, C, -vitamin adsgolàsàval segítség nélkül túléltük. Ha Anyja bebaccàk egy lélegeztetőre, szerintem, temetésre készülhetnék...
2021. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
#8. Köszi, hogy írtál. Értelek. Szívesen elolvasnám a véleményedet, ha privátban megírod. Örülök, hogy nyomtátok a C és D vitamint és annak még jobban, hogy nem került sor a lélegeztetőgépre és egyebekre...
2021. máj. 3. 13:01
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Az érfal gyulladása és emiatt a rögösödés lehet covid-tól.

Igazából annak a néhány embernek akit még az elején felboncoltak, mind gyulladásban voltak az erei. Ez okozzaba tüdő szétfolyását is.

2021. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!