Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetett ez Covid? Idén...

Lehetett ez Covid? Idén januárban a 2 lábam durván ödémás lett egyik napról a másikra, 6-7 nap után kezdett a vizenyő elmúlni. Azután nagyon fájtak az ereim a lábszárakban, valamint a combokban hátul, a felkarokban és a kezeknél. Orvos (tovább)...

Figyelt kérdés

Az egyik orvos (érsebész, doppler vizsgálattal) megállapította, hogy a diagnózis thrombophlebitis, ami érgyulladás (vér)rögképződéssel.


Végig nem szedtem semmit, a kivizsgálások csigatempóban zajlottak.


Érdekel, hogy Covid lehetett-e? Nem voltam Covidra tesztelve. Voltam pl vérvételen, de azt nem nézték.


Láz, hőemelkedés nem volt, de megmagyarázhatatlan fájdalmak testszerte igen.

Nem voltam taknyos.


Később (egy másik alkalommal) az érsebész azt mondta, hogy lehet, hogy neuralgia. (A háziorvos nem adott beutalót a neurológiára, hanem vagy 3 másik helyre.)


Heteikig - vagy inkább hónapokig - voltak fájdalmaim. Ezek nagyjából elmúltak már, de néha még érzem.


Az ödéma is magától múlt el végül és azok a bizonyos fájdalmak is (kicsit még érzem).


Illetve, ha nem Covid volt, akkor mi lehet, lehetett?



2021. máj. 3. 11:22
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

30. Csak magadat szeretnéd saját magad előtt jobb színben feltüntetni azzal, hogy most azt állítod, hogy segíteni szerettél volna.

Nem segíteni szerettél volna, hanem osztottad.


Azt vélhetően nem értetted meg, hogy hiába megy az ember orvoshoz, ha nem tudják hogy mi a baja. A kivizsgálás nem mutatta meg, hogy mi a baj, de attól még rengeteg fájdalom előjött.

Ez nem azt jelenti, hogy nincs baja, hanem azt jelenti, hogy nem tudják, hogy mi a baja. Nagy különbség!

2021. máj. 5. 22:07
 32/42 anonim ***** válasza:

Nem muszáj elhinni a jó szándékot.


"nem azt jelenti, hogy nincs baja, hanem azt jelenti, hogy nem tudják, hogy mi a baja. Nagy különbség!"

De ha nem tudják, hogy mi a baja, akkor nem kéne úgy beállítani, mintha az oltástól lenne...

2021. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

32. Nagyon nem vagyok arra kíváncsi, amerre te el akarod vinni ezt a témát.


Tegyél fel egy kérdést és vitasd meg ott azzal a problémáidat, aki veled vitatkozni akar.

2021. máj. 5. 22:28
 34/42 anonim ***** válasza:
Nem rólad szól a történet. Egy csomóan olvassák, ide jönnek információért, stb. Nekik írom, hogy gondolkodjanak is mielőtt elhisznek valamit.
2021. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

34. Na, azért ez már elég súlyos volt.

Ebből már kiderült hogy mit képzelsz magadról...


Majd te fogod megmondani a nagy igazságot?! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦🤦🤦🤦🤦🤣🤣🤣


Amikor még az orvosok se tudták megmondani... Neki sem, nekem sem!

2021. máj. 5. 22:40
 36/42 anonim ***** válasza:

Milyen nagy igazságot? Annyit mondtam, hogy amiről még az orvosok se tudják, hogy mitől van, azt nem kéne úgy beállítani, mintha az oltástól lenne.

Szerinted ez nem így van? Ha nem tudni valamiről, hogy mitől van, akkor milyen alapon mondhatná bárki, hogy éppen az oltástól?

2021. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Szeretnél még valami újdonságot mondani? Amennyiben nem, akkor... már meg lettél arra kérve, hogy vitatkozni, kötözködni menj máshova.


Nincs kedvem ahhoz, hogy minden mondatodra reagáljak - na nem azért, mert nem tudnék, hanem azért, mert felesleges időpazarlásnak tartom a veled való "kommunikációt".

2021. máj. 6. 12:51
 38/42 A kérdező kommentje:

#34-nek

"Nem rólad szól a történet."

Az a nagy helyzet, hogy eredetileg rólam szól, ugyanis én tettem fel ezt a kérdést, ebben az esetben pont rám vonatkozott.

Tehát már ott elkezdted-folytattad a félrevezetést.


"Egy csomóan olvassák, ide jönnek információért, stb."

Ide bárki írhat bármit, aki az itt leírtakat szentírásnak veszi, neki úgyis hiába ír bárki bármit.


"Nekik írom, hogy gondolkodjanak is mielőtt elhisznek valamit."

Hát igen, erre írtam, hogy ebből (is) látszik, hogy mit képzelsz magadról...


Arra kérlek, hogy ne offolj tovább.

Feltehetsz egy kérdést és vitatkozz a saját kérdésednél. Ez az oldal nem a veszekedésre jött létre, hanem arra, hogy a kérdésekre válaszoljanak az emberek.


Te már "válaszoltál".

2021. máj. 6. 12:57
 39/42 anonim ***** válasza:
0%

"felesleges időpazarlásnak tartom a veled való "kommunikációt""

Akkor miért nem mással töltöd az idődet? :)

2021. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

#39. Szerintem egyértelmű, hogy miért írtam. Abban vezettem le, hogy mi utal egyes hozzászólók kötözködni vágyására, stb.

Emellett tisztában vagyok azzal, hogy efféle alakoknak írni időpazarlás.


A #39. komment is ékesen bizonyítja, hogy mi a célod.

2021. máj. 7. 14:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!