Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem oltatod be magad?

Miért nem oltatod be magad?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 19:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:

50: értem, hogy mi a gond és gyomorforgatónak gondolom. Mi az, hogy egy politikus dönt arról, hogy milyen vakcinát hozom forgalomba (megfelelő orvosi ismeretek, kutatás nélkül)?! Mégis milyen üzletet kötött kínával és orosz országgal?! Mennyit mutyiztak el?! Meg eleve kezdjük ott, hogy a vakcina regisztráció űrlapot miért nem az EÜ kapja meg?! És még rengeteg probléma van.


Viszont nem csak keleti vakcina van 🤷‍♂️....

Én a felkínált szputnyikot elutasítottam.

2021. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
45%

46-os rohadj meg.

Inkább az oltás mint a korlátozások

2021. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
39%
az óvodás idióta fél, hogy megmérgezik az oltással , kész. ha ki akarnának veled szúrni a vízbe is tehetnének bármit. Mintha a a sötét középkorban lennénk, a kényelem az persze kellene , de alapvető dolgokra nem vagytok képesek.. Sok tudós ezért úlórázik meg görnyed meg , hogy aztán ezt olvassuk, hogy a laikus balek akinek nincs rendben az élete attól tart hogy vele akarunk kicseszni..
2021. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
40%
53: a feketefeher gondolkodas totalis jelenlétét latom nalad. Senki nem mondta, hogy ki akarnak szurni velunk, ez nem akarat kérdése, es logikus is, hiszen a cég is profitalni akar. Itt mas dolgokrol volt szo, amugy meg a kutato munkaja az hogy kutasson, ne aggodj nem miattad csinalja, hanem azert mert ez a munkaja.
2021. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
58%
de miattad is , nem lesz attól több a pénzünk hogy túlórázunk elhiheted sokan önszorgalomból csináljuk. A fekete fehér gondolkodást az oltásellenesek képviselik. Még el is vannak kényeztetve ,már rég kötelezővé tettem volna az oltást. Lehet ősemberesdit játszani , de akkor ne szolgálják ki őket sehol.
2021. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
0%
Ja, mert te tudos vagy? :D azt erosen ketlem.
2021. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
0%
*ilyen stilisztikai deficitekkel.
2021. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
24%
írja ezt egy oltásellenes. CSakis egészségügyi okokból lehetne kihagyni az oltást. Semmi más miatt nem szabadna engedni.
2021. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
35%

En oltaspárti vagyok, es amint lesz bizonyitekom arra, hogy az oltas biztonsagos, akkor beoltatom magam. A keleti vakcinak a biztonsagi minimumot sem teljesitik. Addig varok szepen a nyajimmunitas kialakulasara.


Egyebkent meg, ha te beoltatod magad akkor mégis mi a franctól félsz? Hiszen a leprasok mar nem tudnak megfertozni :) te minket még mindig igen, ugyanis a beoltottak is terjeszthetik a virust.

2021. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
44%

53-as hagyjad.

Remélem belepusztulnak.

Mint az ovódások aki fél a szuritól úgy viselkednek...

Jobb is hogy augusztusig kell a védettségi igazolvány.

Kötelezővé is tenném az oltást.

2021. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!