Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnap kapom meg az első...

Holnap kapom meg az első oltásom. Astrát kapok. Most a kérdés az hogy az oltás után elmehetek e állásinterjúra vagy menjek haza pihenni inkább?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Menj nyugodtan. Akinek a környezetemben mellékhatásai lettek, azoknak legkorábban este, vagy másnap jelentkeztek.
2021. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Sok sikert az astrádhoz, én inkább veszek és, ha veszek is F astrát.
2021. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Általában az oltás utánihatások (láz és társai) 8-9-10-12 órával a beadás után jelentkeznek. Nálam 12 órával később jelentkeztek és utána kb. még egy napig tartottak (Astra), de sok beszámoló erről ír.
2021. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Valamikor az oltásokat az iskolában kaptuk meg ( szerintem egy tűvel, mert nem volt akkoriban annyi tű..) Egy osztály levonult, a következő utána, a tanítás meg folyt tovább, mintha mi sem történt volna. Akinek bedagadt a karja, másnap otthon maradhatott ( BCG, Diftéria, Paralízis ) Különben az volt a hatásos oltás, ami bepirosodott másnapra..
2021. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ha nagyon parázol az oltáson, akkor lehet hogy lefáraszt. De ez nem az oltás hatása, hanem a stressz. Te tudod, hogy stresszelni szoktál-e az ilyesmin.
2021. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ettől nem parázok, az oltástól. Na akkor csak max este vagy másnap lehet valami ezt jó tudni. Köszönöm!
2021. máj. 3. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Tutira masnap, vagy esetleg ejszaka kezdodik a kellemetlenseg. Aznap semmi, csak erzed a karod.
2021. máj. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Én este 6 körül kaptam, és 9 körül kezdtem belázasodni.
2021. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!