Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyenek a rákos betegek...

Milyenek a rákos betegek utolsó napjai?Nagyon kegyetlenek?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán mennyit fognak fel az egészből?Mennyire vannak maguknál?Kapnak valamilyen kezelést?Gyógyszereket?És általánosságban meddig tart a haldoklási fázis?

2021. máj. 4. 21:05
 1/7 Metionin ***** válasza:
83%
Addigra sokszor már be vannak morfiumozva szegények :(
2021. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Apum morfium tapaszt kapott, aztán utolsó két napban injekciót . Akkor már nem volt magànàl. Amíg magànàl volt azt mondta nem fáj semmi. Két hét alatt èpült le, minden nappal rosszabb lett. Utolsó nap volt az mikor már hörgött és tudtuk, hogy menni fog.
2021. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
nagymamám nem is tudott akkor már magáról. mintha félálomban lett volna, össze vissza beszélt, motyogott. nem tudom mennyit foghatott fel a külvilágból vagy voltak-e fájdalmai
2021. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Apukám felesége átaludta az utolsó heteket, nem kelt fel, talán jobb is volt így, az összes röntgenen látható csontjában áttét volt, mindene fájt már 🖤
2021. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mar menni akarnak, es a szeretteik is el akarjak engedni oket, hogy tobbe ne szenvedjenek.
2021. máj. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Zavarodott állapot, de nem feltátlenül ordítozós kínhalál.
2021. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Édesanyám áprilisban aludt el. Tudodaganata volt egészen áprilisig aktív volt..vidám jött ment.a kemo majd a sugár sem gyengítette le...majd elkezdett felrebeszelni, szedulni másabb lett az arca.. agyi áttét..onnantól kezdve hogy megtudtuk óráról órára lett rosszabb az állapota(kb két hétig volt még itt a diagnózis után).mar azért fohaszkodtunk hogy szegénykém menjen el. Rettegtem , hogy ha tovább marad akkor fájdalmai lesznek. Szerencsere nem sokszor volt fájdalma. Ebbe kapaszkodom. Annyi történt hogy először furcsán nagy lett az étvágya. Majd elkezdett egyre többet aludni. Aztán hirtelen semmi étvágya nem volt mar. Aztán nem tudott már járni..nehezen ült fel..majd később már ülni sem tudott egyedül de még érezni lehetett hogy azért tudja tartani magát..aztán már nem lehetett érezni mert annyira gyenge volt.. aztán fejfájás rohamok lettek. Szerencsére tényleg nem sok. Mosolygós volt mikor ébren volt. Utolsó napokban sirdogalt de inkább azért mert kényelmetlen volt a fekvés neki.bevittuk a kórházba egy fajasrohamkor..úgy volt hogy hazajohet de rosszabbul lett elbucsuztunk tőle majd másnap elaludt.rettegtem hogy több fájdalma lesz így amikor felhívtak hogy elaludt megnyugodtam..de még most sem fogtam fel. Utolsó napokban már csak annyit kommunikáltunk hogy szomjas vagy éhese. Volt hogy csak nezelodott akkor annyira furcsan hihetetlennek tűnt hogy el fog menni nemsokára.
2021. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!