Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pulzus és vérnyomás kiugrás?

Pulzus és vérnyomás kiugrás?

Figyelt kérdés

Időnként rám jön rosszullét és kiugrik a pulzusom 140 fölötti,és a vérnyomásom is magas lesz 160 fölötti. Pár hónapja kezdődött.Van hogy hetente de van hogy csak havonta jeletkezik.

Semmi szervi okot nem találtak eddig,voltam kardiológián,voltak hormonvizsgálatok,Holter, EKG, több labor stb.

Van valakinek hasonló problémája?Hová forduljak még?


2021. máj. 5. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressz esetleg? Az nagy hatással lehet a pulzusra és a vérnyomásra is. Vérvételre menj el ha ott még nem voltál, vagy a kardiológus szokott felrakni ilyen 24 órás vérnyomásmérőt.
2021. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ elfelejtettem írni,hogy 2x is tettek fel de persze akkor semmit nem mutatott.
2021. máj. 5. 09:43
 3/3 A kérdező kommentje:

Vérvétel volt több is,nézték a szív állapotát a troponint vagy mit ami azt jelzi,de szerencsére jó volt.

Vashiányos vagyok de arra 2 hónapja szedek vasat.

2021. máj. 5. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!