Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék csinálni ebben a...

Idunno2 kérdése:

Mit tudnék csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy érzem, hogy teljes depresszióban vagyok és nem tudom mit tegyek ez ellen. Több családtagomat is elvesztettem az elmúlt időben, a kapcsolataim nagyon kezdenek megromlani és nincs senki mellettem, akivel tudnék erről beszélni. És a másik nagy probléma, hogy élvezem azt, hogy szarul vagyok. Lényegében érzelmi mazochista vagyok és kezdem egyre jobban utálni magam. Mit tudnék csinálni? Családdal abszolút nem akarok erről beszélni.

2021. máj. 5. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kibeszelni magadból vkivel.
2021. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ahogy említettem, nincs kivel. Így elég nehéz lesz
2021. máj. 5. 19:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj klinikai szakpszichológushoz.
2021. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Orvosokat el akarom kerülni, ha lehet. Nem hiányzik, hogy pszichológushoz kelljen járnom.
2021. máj. 5. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
De hajlandó lennél érte fizetni?
2021. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem a pénzzel van a bajom. Egyszerűen a tudat, hogy kezdek elmebeteg lenni lassan.
2021. máj. 5. 19:39
 7/14 anonim ***** válasza:
A klinikai szakpszichológus nem orvos... Alacsony az önbecsülésed, a kapcsolataid kezdenek eltűnni és úgy érzed, hogy depressziós vagy. Itt szakembert kell felkeresni. A te döntésed. Ha nem akarod, akkor marad így minden.
2021. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Megnyugtatlak kérdező, h ha lesz is pszichológusod, akkor is maradni fog minden.
2021. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aha akkor elmehetsz a picsába az ilyen válaszaiddal. Szerintem nálad komoly gondok lehetnek és azzal akarod ezeket kompenzálni, hogy mások valódi gondjaiból poént csinálsz. Szerintem az iróniának itt kurvára nincs most helye
2021. máj. 5. 20:48
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 9-es,azaz kérdező!

Ne haragudj, de ezt egyáltalán nem iróniának szántam, hanem tapasztalatnak! Ismerek ugyanis olyat, aki pszichológushoz járt jó pénzért és xart sem használt neki. Sajnos ez van! És bocs, hogy csak meg akartalak óvni a felesleges pénzkidobástól!

2021. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!