Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorongás ellen mit tudnatok...

Szorongás ellen mit tudnatok javasolni??

Figyelt kérdés

Mindig is szorongtam,de a csaladomat es a korulottem levoket

nem erdekelte soha.Amikor mondtam nekik hogy nem erzem jol magam és ez meg ez a bajom,akkor az már egybol hiszti,ha elmondom a problémámat.

Csaladi okokbol alakult ki. L/14



2021. máj. 6. 11:10
 1/8 anonim válasza:
90%

Nem vagyok szakértő, csak a saját tapasztalatomról tudok beszélni.

Nekem szorongás ellen a testmozgás és az vált be, hogy kibeszélem magamból, megkeresem a szorongás okát és teszek ellene. Ha a szorongást egy adott személy váltja ki, mindenképpen beszélj vele és jelezd felé, hogy zavar a viselkedése.

A pontos kiváltó ok ismerete nélkül nehéz javaslatot tenni, de általánosságban ezt tudom ajánlani.

2021. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1/1 valasza,tudom en is gondolkoztam rajta de neha ugy erzem semmit sem tudok tenni,már bele betegedtem,voltam pszichiatrian is e miatt mert depresszios is lettem,de koszonom hogy ilyen hamar valaszoltal
2021. máj. 6. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is szorongok, nem vagy egyedül :). Szerintem az egyik legjobb vagy legkönnyebb megoldás a pszichológus. Nekem az segített elkezdeni rájönni mi is lehet az oka (sajnos a szüleim nekem sem segítenek, anyám nemrég közölte, hogy nem fog elvinni dokihoz, mert neki nincs kedve engem elvinni a városba oda vissza :D), csak két alkalommal voltam már több mint egy éve, de az is segített. Azóta egész sok mindenre rájöttem, visszagondoltam eseményekre, vagy személyekre amik miatt kialakult a szorongásom.

Még én sem küzdtem le, de pár dolog segített a közérzetemen. Ahogy felettem is írták, a testmozgás. Amióta egészségesen élet és rendszeresen edzek általánosan boldogabb lettem, jobb a közérzetem és nagyobb az önbizalmam, ez valamennyi segített a szorongásomon is.

Ha van egy barátod vagy valaki, akiben megbízhatsz, akkor neki önts ki a szíved, attól meg fogsz könnyebbülni, és rávezethet miért érzed azt amit.

2021. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3/3 valaszolo,igen neked is igazad van,en is voltam pszichologusnal,eleg sokszor es segitett nekem is,(kb.1 eve voltam en is)de most ujra vissza jonnek ezek a rossz dolgok
2021. máj. 6. 11:55
 5/8 anonim válasza:
100%
Őszintén sajnálom, hogy a szüleitek semmibe nézi a gondjaitokat... :(
2021. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kerii_bogii válasza:
40%
Sportolj, vagy csináld azt amihez kedved van! Bármi is legyen az
2021. máj. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 teblxrd válasza:
Marihuanat szívj el
2021. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2022. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!