Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Urológiai panasz?

Urológiai panasz?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nagyjából másfél hete heréimben alkalmanként szúró fájdalmat éreztem, ezt azóta tompa érzés cserélte le, de az sem állandó.

Néhány napja a jobb vesém kezdett el hevesen szúrni órákon keresztül. Sem azelott, sem azota nem volt hasonlo erzesem, viszont az allando tompa here/lagyektaji fajdalom megmaradt. Már a torkomban is gyulladás jelent meg. Urologust meglatogatom amint idopontot kapok, de bárki tapasztalat? Mellékhere/Vese/Prosztata?



2021. máj. 8. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Nekem anno amikor tompán fajt a herém, kiderült, hogy a derékfájásom sugárzott ki. Ezer és egy féle oka lehet, a doki pillanatok alatt meg fog vizsgálni és a veséidet is megnézik ultrahanggal.
2021. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vese nem fáj.
2021. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dehogynem fáj a vese, nagyon is tud fájni! Kérdező, menj el kivizsgálásra, úgy legalább megnyugodsz, ha nincs gond, ha pedig van, minél hamarabb segítenek rajta, annál jobb. :) nekem születési rendellenességem volt, hugyvezeték szűkületem, és 22 évig nem jött erre rá senki, mert nem volt panaszom. Az első vese krízisemnél elmentem orvoshoz és már is műtétre kerültem, szóval minél előbb kivizsgáltatod magad, annál jobb!
2021. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!