Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom ?

Mi lehet a bajom ?

Figyelt kérdés

Elkaptam a covidot kb 2 hete , közben semmi bajom nem volt egy kis fejfájás maximum.


Most magas a pulzus számom 90-120 között , a vérnyomásom is magas , szúr a mellkasom folyamat , néha a bal felkarom is zsibbad meg a fejem is nagyon fáj és sokat szédülök.


Voltam orvosnál , de csak annyit mond , hogy a covid szövődménye egy kis enyhe szívgyulladásom lehet.

De semmi gyógyszert nem írt egyedül vérnyomás csökkentőt , egyszer a mentő is elvitt , de bent is csak vért vettek meg röntgent csináltak amiből semmi sem derült ki...


Vérképben magas a TSH-m , az FT3 , a fehérje , a húgysav meg még pár érték , de fejből nem mindenre emlékszem.


Kértem az orvost , hogy küldjön el kivizsgálásokra , de azt mondta nem szükséges..


Közben emiatt az állasom is elveszítettem , mert képtelen vagyok dolgozni így , hogy ennyire szédülök és álló fizikai munkát végeztem



2021. máj. 9. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy 2 hete elkaptad a covidot. Ezek sajnos átlagos covid tünetek, amik nem múlnak el ilyen rövid idő alatt.

Később mindenképp szükség lesz poszt-covid kivizsgálásra, de azt egy-két hónap és nem 2 hét után kérik.

2021. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!